14.12.2019, Sestdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?

Iespēja iesniegt idejas par aktivitātēm sporta nozarē

Sakarā ar pašvaldības budžeta plānošanu 2017. gadam, aicinām nogādāt iesniegumus sporta klubam "Pārgauja" par plānotajām sporta aktivitātēm Pārgaujas novadā 2017. gadā, kuras iespējams var tikt atbalstītas no pašvaldības līdzekļiem un iekļautas pašvaldības budžetā. Iesniegumi tiks izskatīti sporta kluba "Pārgauja" valdes sēdē, kas norisināsies janvāra sākumā.

Iesniegumi jānogādā pašvaldības lietvedēm Stalbē "Iktēs" līdz 15. decembrim (ieskaitot). Iesniegumus adresēt sporta klubam "Pārgauja".

Jautājumu gadījumā sazinieties ar sporta kluba "Pārgauja" valdes priekšsēdētāju Monvidu Krastiņu (tālr. 29469759).