23.01.2018, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Barikāžu dienas atceres pasākums
  19. janvārī plkst. 17.00 Straupes bibliotēkā notiks barikāžu dienas atceres pasākums ...
 • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
  Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
305, pašlaik vēro: 12.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadā būtu nepieciešams atzīmēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas būtu svētki bērniem un kuras ietvaros tiktu godināti 2017. gadā jaundzimušie bērni?
» SākumlapaPārgaujas novads tiek pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2017”

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kas pulcē vairāk kā 26 tūkstošus apmeklētāju ik gadu, šogad norisinās no 3. līdz 5.februārim Ķīpsalas hallē, Rīgā. Arī Pārgaujas novads un novada tūrisma piedāvājums izstādē tiek popularizēts pārstāvot Gaujas nacionālā parka (GNP) tūrisma klastera vienoto zīmolu “Enter Gauja”.

Šogad īpaša loma GNP piedāvājumā tiek pievērsta gastronomiskā tūrisma piedāvājumam, ņemot vērā Rīgas-Gaujas reģiona izcīnīto Eiropas gastronomijas reģiona titulu 2017.gadā – koncepta  “Ar dabu šķīvī" ietvaros. Izstāžu apmeklētāji varēs iepazīties ar jau rudenī tapušo “Gardēžu ceļvedi”, kā arī jauno drukāto materiālu – Gardēžu pasākumu kalendāru.

Ceļotāji varēs iepazīties ar “Enter Gauja” izveidotajiem dabas tūrisma maršrutiem, kā arī iegūt un uzzināt visu par daudzveidīgajām atpūtas iespējām Latvijas lielākajā un senākajā nacionālajā parkā.

Izstādes laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar Pārgaujas novada tūrisma piedāvājumu – īpaši akcentējot novada gastronomiskos piedāvājumus gan Straupes lauku labumu tirdziņā (Slow Food), gan Ungurmuižas restorānā. Tāpat izstādē pirmo reizi tiks piedāvāta informācija par tūrisma maršrutiem mazākajā Hanzas pilsētā pasaulē- Straupē un tās apkārtnē, kas izstrādāti projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” ietvaros.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Tūrisma izdevumi, kas izstrādāti projekta HANSA ietvaros sadarbībā ar SIA "Jāņa sēta"


Laipni aicināti šajā nedēļas nogalē apmeklēt starptautisko tūrisma izstādi “Balttour”!
Baiba Zvejniece
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv