20.04.2018, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Koncertizrāde "Laimes Formula"
    22. aprīlī plkst. 14.00 Straupes tautas namā muzikālajā un joku pilnajā koncertizrāde “LAIMES FORMULA” uzstāsies aktieris Mārtiņš Egliens, aizstājot J.Paukštello ...
  • Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu
    Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja" ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1254, pašlaik vēro: 64.

Vai, jūsuprāt, būtu nepieciešams publicēt informāciju par jaunākajām iegādātajām grāmatām Pārgaujas novada bibliotēkās?
» Sākumlapa



Sumināti Pārgaujas novada sportisti par 2016. gadā sasniegto

Neatņemams februāra pasākums Pārgaujas novadā ir “Sporta laureāts”, lai godinātu sportistus par  iepriekšējā gadā sasniegto. 2016. gads bijis īpaši veiksmīgs. Spilgtākos sasniegumus atgādināja sporta kluba “Pārgauja” valdes priekšsēdētājas Monvids Krastiņš: “Vēlos atzīmēt izcilos sasniegumus, kas līdz šim mums vēl nav bijuši: biatloniste Baiba Bendika izcīnīja 5. vietu Pasaules kausā Latvijas valsts izlases sastāvā, kas ir visu laiku labākais sasniegums Latvijas vēsturē, un veiksmīgi startējām arī Latvijas IV Olimpiādē, kur orientēšanā sprintā Sandra Grosberga ieguva 2. vietu, bet loka šaušanā Marina Rjabkova ieguva 3. vietu. Tās bija pirmās Latvijas olimpiādē iegūtās medaļas Pārgaujas novada vēsturē. Vēlos izcelt arī trīs florbolistus no “Pārgaujas”, kuri 2016. gadā piedalījās Pasaules čempionātā florbolā Rīgā. Tie ir Andris Rajeckis, Mārtiņš Rajeckis un Ingus Laiviņš. Sportisti, kuri ir pelnījuši uzslavas, vēl ir daudz, tos uzzināsim, kad tiks saukti laureāti, bet vēlos pateikties arī visiem treneriem, kuri māca mūsu jauniešus un pieaugušos. Novēlēšu, lai šis gads būtu sportiski izdevies, lai pēc gada atkal visi tiktos šajā pasākumā.”

Par pasākuma izklaides daļu rūpējās Stalbes vidusskolas ansamblis un to vadītāja Anda Tomsone, kuri bija sagatavojuši sportistiem sveicienu dziesmās, bet pasākumu noslēdza ritma apvienība “Pulse Effekt” ar bungu perkusijām un uguns žonglieri. Savukārt Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents visiem sportistiem izteica sirsnīgu paldies, ka caur viņiem novada vārds tiek skandināts ne tikai pašā novadā, bet arī ārpus tā, ārpus Latvijas robežām. “Paldies sportistiem, paldies treneriem, paldies sporta klubam par ieguldīto darbu, kas rezultējies tik augstos panākumos! Lai sportiskā veiksme stāv Jums klāt arī šajā gadā!”

Pārgaujas novada 2016. gada sporta laureāti un viņu sasniegumi:

Medību šaušanā:
1.Marinai Rjabkovai par iegūto 1.vietu Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandas vērtējumā;
2.Edgaram Zeidmanim par iegūto 1.vietu Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandas vērtējumā;
3.Aigaram Legzdiņam par iegūto 1.vietu Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandas vērtējumā un par iegūto 2.vietu Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandas vērtējumā;
4.Vilnim Jaunzemam par iegūto 1.vietu Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandas vērtējumā; par iegūto 2.vietu Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā komandas vērtējumā un par iegūto 3.vietu Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā komandas vērtējumā un kā trenerim stenda šaušanā;
5.Mārtiņam Gaņģim par iegūto 2.vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandu vērtējumā Latvijas čempionātā; par iegūto 2.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā un par iegūto 2.vietu Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā;
6.Jānim Zandbergam par iegūto 3.vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā;
7.Laumai Zīlei par iegūto 3.vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā individuālajā vērtējumā Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā junioru un sieviešu konkurencē;  par iegūto 3.vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā komandas vērtējumā Latvijas čempionātā;
8.Agnesei Kārkliņai par iegūto 2. vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā komandu vērtējumā Latvijas čempionātā;
9.Raivim Bērziņam par iegūto 3.vietu šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā vērtējumā Latvijas čempionātā.

Orientēšanās sportā:
10.Sandrai Grosbergai par iegūto 39.vietu fināla sprinta distancē pasaules čempionātā Zviedrijā Latvijas valsts izlases sastāvā; par iegūto 16.vietu sprinta stafetē individuālā vērtējumā un 8.vietu komandas vērtējumā pasaules čempionātā Zviedrijā Latvijas valsts izlases sastāvā. Par dalību Eiropas čempionātā Čehijā un Baltijas čempionātā Igaunijā Latvijas valsts izlases sastāvā. Par iegūtu 1.vietu Latvijas čempionātā sprintā, par iegūto 2.vietu Latvijas olimpiādē sprintā;
11.Edijam Dzalbam par dalību Latvijas jauniešu izlasē V16 Eiropas jauniešu čempionātā Čehijā un Baltijas čempionātā Igaunijā; par iegūto 2.vietu garajā distancē Latvijas čempionātā; par iegūto 3.vietu sprintā Latvijas čempionātā; par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas  čempionātā;
12.Rinaldam Ružam par iegūto 3.vietu sprinta stafetē V12 Latvijas čempionātā;
13.Dinai Palsai par iegūto 2.vietu garajā distancē S14 Latvijas čempionātā;
14.Kristīnei Brunerei par dalību Latvijas jauniešu izlasē S14 Baltijas čempionātā Igaunijā, par iegūtu 1.vietu garajā distancē Latvijas čempionātā, par iegūtu 1.vietu vidējā distancē Latvijas čempionātā, par iegūtu 1.vietu sprintā Latvijas čempionātā;
15.Artai Jonāsei par iegūto 3.vietu stafetē S18 Latvijas  čempionātā;
16.Paulai Berķei par iegūto 3.vietu stafetē S18 Latvijas  čempionātā.

Florbolā:

17.Andrim Rajeckim par iegūto 10.vietu Pasaules čempionātā Latvijas valsts izlases sastāvā;
18.Mārtiņam Rajeckim par iegūto 10.vietu Pasaules čempionātā Latvijas valsts izlases sastāvā;
19.Ingum Laiviņam par iegūto 10.vietu Pasaules čempionātā Latvijas valsts izlases sastāvā.

Biatlonā:
20.Baibai Bendikai par iegūto 5.vietu Pasaules kausā Latvijas valsts izlases sastāvā.

Loka šaušanā:
21.Rebekai Šilkinai par iegūto 1.vietu Latvijas atklātajā čempionātā apvidus lokašāvējiem telpās, par iegūto 1.vietu Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 2.vietu 3D Braslas kausā 2016; par iegūto vietu LAK 3.posmā, par iegūto 1.vietu Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā;
22.Ketijai Nēringai-Martinsonei par iegūto 1.vietu Latvijas atklātajā čempionātā apvidus loka šāvējiem telpās; par iegūto 2.vietu Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 1.vietu Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā; par iegūto 1.vietu Rīgas čempionātā; par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā (sastāv no 7 posmiem);
23.Vivai Mednei par iegūto 2.vietu Latvijas atklātajā čempionātā apvidus lokašāvējiem telpās; par iegūto 1.vietu Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 5.vietu IFAA 3D Pasaules lokmednieku čempionātā Austrijā;
24.Muntim Mednim par iegūto 2.vietu Latvijas atklātajā čempionātā apvidus lokašāvējiem telpās; par iegūto 3.vietu  Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 2.vietu 3D Braslas kausa 2016  LAK 3.posmā; par iegūto 2.vietu Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā; par iegūto 2.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā (sastāv no 7 posmiem);
25.Valdim  Gaspersonam par iegūto 3.vietu Latvijas atklātajā čempionātā apvidus lokašāvējiem telpās; par iegūto 3.vietu Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā;  par iegūto 2.vietu  Latvijas apvidus loka šāvēju kausā (sastāv no 7 posmiem);
26.Tīnai Marijai Zaļaiskalnai par iegūto 1.vietu Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 2.vietu 3D Braslas kausa 2016 LAK 3.posmā; par iegūto 1.vietu  Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā; par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā (sastāv no 7 posmiem);
27.Samantai Zariņai par iegūto 2.vietu  Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās;
28.Ellai Elizabetei Zariņai par iegūto 2.vietu Baltijas apvidus lokšāvēju čempionātā telpās; par iegūto 3.vietu 3D Braslas kausa 2016 LAK 3.posmā; par iegūto 2.vietu  Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā;
29.Loretai Lapsiņai par iegūto 3.vietu  3D Braslas kausa 2016 LAK 3.posmā; par 2.v. Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā;
30.Haraldam Mednim par 2.vietu 3D Braslas kausa 2016 LAK 3.posmā; par 2.vietu Latvijas Apvidus loka šaušanas čempionātā;
31.Dāvidam Rublim par iegūto 3.vietu 3D Braslas kausa 2016 LAK 3.posmā;
32.Armandam Vilisteram par iegūto 1.vietu  Rīgas čempionātā, par iegūto 3.vietu Zvēri (Kernave, Lietuvā), par iegūto 1.vietu  Latvijas apvidus loka šāvēju kausā (sastāv no 7 posmiem) un kā trenerim loka šaušanā.

Atlētiskajā vingrošanā:

Tautas sporta asociācijas otrais Latvijas čempionāts (astoņu posmu kopvērtējums):
33.Egīlam Lobuzovam par iegūto 1.vietu junioriem un kopvērtējumā vīriešiem;
34.Ivaram Ziedam-Ziediņam par iegūto 3.vietu senioriem vīriešiem;
35.Valdim Mednim par iegūto 2.vietu senioriem vīriešiem;
36.Ivaram Oraševskim par iegūto 3.vietu absolūtajā kopvērtējumā vīriešiem un 1.vietu senioriem virs 50 gadiem;
37.Gitai Hofmanei par iegūto 1.vietu juniorēm un kopvērtējumā sievietēm;
38.Margitai Zariņai par iegūto 1.vietu sievietēm;
39.Daigai Hofmanei par iegūto 1.vietu seniorēm un 2.vietu kopvērtējumā sievietēm;
40.Olgai Oraševskai par iegūto 2.vietu seniorēm un 3.vietu kopvērtējumā sievietēm;
41.Ivandai Lācei par iegūto 3.vietu seniorēm;
42.Ērikam Lobuzovam par iegūto 3.vietu junioriem.

Volejbolā:

43.Robertam Gūtmanim par iegūto 2.vietu Latvijas Volejbola federācijas „Kausa izcīņā” jauniešiem Cēsu Pilsētas Sporta skolas U – 12 komandas sastāvā.

BOCCIA:
44.Gināram Ārim Brinkam par iegūto 3.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
45.Artim Priedītim par iegūto 3.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
46.Diānai Nabagai par iegūto 2.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
47.Melānijai Beļājevai par iegūto 2.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
48.Evitai Priedītei par iegūto 2.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
49.Sabīnei Kalniņai par iegūto 1.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
50.Kārlim Kristiānam Jēkabsonam par iegūto 1.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016;
51.Edgaram Jurkevičam par iegūto1.vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā BOCCIA čempionātā 2016.

Treneriem:

52. Gitai Timaškovai BOCCIO trenerei;
53. Dacei Eihenbaumai BOCCIO trenerei;
54. Aijai Alksnei orientēšanās sporta trenerei;
56. Kristīnei Šilkinai trenerei loka šaušanā;
58. Haraldam Bruņiniekam trenerim atlētiskajā vingrošanā.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa




© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv