24.01.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt anketu
    Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
  • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
    Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
  • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
    Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
192, pašlaik vēro: 7.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadā būtu nepieciešams atzīmēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas būtu svētki bērniem un kuras ietvaros tiktu godināti 2017. gadā jaundzimušie bērni?
» SākumlapaNVA reģionālais vakanču gadatirgus Cēsīs

Novērtējot pozitīvo pieredzi, Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk - NVA) jau ceturto gadu organizēs reģionālos vakanču gadatirgus visā Latvijā.
 
Vakanču gadatirgos ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances. Vienlaikus, gadatirgu apmeklētāji varēs rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem.

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību darba tirgū, un atrast piemērotus darbiniekus.

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību darba tirgū, un atrast piemērotus darbiniekus.

Vakanču gadatirgus laikā būs iespēja ne tikai klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.
Lai izmantotu šo iespēju, darba devējam jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli (skatīt pielikumā) un jāpiesaka (telefoniski, e-pastā vai personīgi NVA filiālē) vakance (profesija/specialitāte, pieteiktais vietu skaits, darba vietas adrese (pilsēta, novads, pagasts), vakanču gadatirgus, kurā vēlas piedalīties). Papildus vakanču gadatirgus laikā ir iespēja uzstāties ar prezentāciju par savu uzņēmumu, organizāciju.

Vienlaikus atgādinām, ka NVA darba devējiem piedāvā bez maksas reģistrēt brīvās darbavietas NVA CV un vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un NVA filiālēs visā Latvijā, kā arī veikt piemērotu darbinieku atlasi.

Mēs augstu vērtējam līdzšinējo sadarbību un esam atvērti jaunām sadarbības iespējām. Būsim gandarīti, ja radīsiet iespēju piedalīties, kā arī informēt savus biedrus par dalības iespēju vakanču gadatirgos, kas veicinās ne tikai darba devēju un NVA sadarbību, bet arī nodarbinātības un darba tirgus attīstību katrā reģionā un Latvijā kopumā.

Vairāk informācijas - tuvākajā NVA nodaļā.
 
Cerot uz atsaucību un tikšanos vakanču gadatirgos
Direktore E.Simsone

Reģions

Pilsēta

Plānotais datums

Plānotais norises laiks

Norises vieta

 

Vidzeme

Cēsis

11.05.2017.

10.00-13.00

Vidzemes koncertzāles 1.stāva vestibils

Adrese:

Raunas iela 12-1, Cēsis