18.07.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Gatavojamies pasākumam „Sakopta un videi draudzīga sēta 2018”
    Svarīga informācija sētu saimniekiem par ikgadējo konkursu „Sakopta un videi draudzīga sēta” ...
  • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
    10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
  • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
    ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
837, pašlaik vēro: 26.

Vai esat iepazinies ar fizisko personu datu aizsardzības regulu, kas stājās spēkā no 25.maija visās Eiropas Savienības valstīs?
Mani tas neinteresē
» Sākumlapa



Stalbes vidusskola lepojas ar skolēnu sasniegumiem

Stalbes vidusskolas skolēni šajā mācību gadā ir piedalījušies  14 starpnovadu (Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas novadu) mācību priekšmetu olimpiādēs, 10 no tām gūstot godalgotas vietas vai atzinības.

Roberts Laudiņš ieguva 3.vietu bioloģijas olimpiādē 9.klasei (skolotāja Ilze Rēķe),  atzinību matemātikas olimpiādē 9.klasei (sk. Māra Buša), atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 8.-9.klasei (sk. Jānis Mičulis).

Marta Kristiāna Antonova
(5.klase) ieguva 3.vietu un Armands Ričards Robītis (6.klase) ieguva atzinību matemātikas olimpiādē (sk. Ilze Paegle).

Santa Solovjova ieguva 2.vietu sākumskolas olimpiādē 4.klasei (sk. Svetlana Zaļaiskalna).

Tīna Marija Zaļaiskalna ieguva 1.vietu un Armands Ričards Robītis ieguva 2.vietu mūzikas olimpiādē 5.-9.klasei B grupā (sk. Anda Tomsone).

Mārtiņš Jēkabs Ausmanis ieguva 2.vietu un Roberts Laudiņš - 3.vietu lietišķās informātikas olimpiādē 8.-9.klasei, Elva Pužule ieguva atzinību lietišķās informātikas olimpiādē 6.klasei (sk. Rudīte Sviķe).

Tīna Marija Zaļaiskalna ieguva atzinību angļu valodas olimpiādē 6.klasei (sk. Sarmīte Auziņa).

Anete Dzene
ieguva atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm 9.klasei (sk. Svetlana Jonāse).

Agnese Ādamsone
ieguva 3.vietu sākumskolas olimpiādē matemātikā 2.klasei (sk. Antra Sarapova).

Ar labiem panākumiem 1.-3.klašu skolēni piedalījās Starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā pētniecības konferencītē "Mazs cinītis gāž lielu vezumu". Atzinības ieguva 1.klases kolektīvs  (sk. Inta Lapsiņa), Elizabete Dārziņa un Agnese Ādamsone (2.klase, sk. Antra Sarapova),   Letīcija Rozīte, Amēlija Brauna (3.kl., sk. Jana Palsa).

Panākumus skolēni guvuši arī citos konkursos. Mārtiņš Jēkabs Ausmanis atklātajā angļu valodas konkursā Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā ieguva 1.vietu (sk. Sarmīte Auziņa).

Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensību skolu jaunatnei “Lakstīgala 2017” 1.kārtā Cēsīs abas skolas komandas (2.-4.klases komanda un 5.klases komanda) ieguva 1.vietu un tiesības piedalīties Vidzemes sacensībās, kur ieguva  I pakāpes diplomu (sk. Anda Tomsone).

8. un 9.klases komanda
saņēma II pakāpes diplomu un speciālbalvu par labāko priekšnesumu Latvijas vispārizglītojošo skolu atklātajā mūzikas konkursā  "Latviešu komponista Zigmara Liepiņa kultūras mantojuma aktualizācija, izmantojot didaktisko spēli" (sk.Anda Tomsone).

Rebeka Ekerte (2.kl.) un Tīna Marija Zaļaiskalna (6.kl.) ieguva atzinības Atklātajā vizuālās mākslas olimpiādē ‘’Ainavu glezniecība”  (sk. Aija Atvare).

Mēs varam lepoties arī ar skolēnu sasniegumiem sportā. Starpnovadu  sacensībās Tautas bumbā gan 4.-5.kl.komanda (sk. Oskars Urbāns), gan  2.-3.kl.komanda ieguva 1.vietu (sk. Renāte Hmeļņicka).

Šajā mācību gadā sākumskolas klašu dejotāji ne tikai apguva skolēniem paredzēto repertuāru, bet arī kopā ar JDK “Idumeja”  gatavojās 2018.gada dziesmu un deju svētkiem.  1.-4.klašu deju kolektīvs XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma "Māras zeme" repertuāra apguves skatē ieguva II pakāpi (sk. Ginta Berķe).

Mūsdienu deju radošajā konkursā 5.-7.klases deju grupa par 2 dejām ieguva II un III pakāpes diplomus (sk. Ginta Berķe).

Stalbes vidusskolas skolēni kuplā skaitā piedalījās CBJC organizētajā Vizuāli plastiskās mākslas konkursā  “Mana novada toņi un pustoņi”, bet laureāta titulu ieguva un uz 2.kārtu Vidzemē tika izvirzīti 2 darbi:  9.klases skolēnu (M.J.Ausmanis, A.Dzene, S.Frīdenšteins) kopdarbs “Mana novada daba” (sk. Aija Atvare) un  1.-3.klases kolektīvais darbs “Ar cerību spārniem pretī ziedošai nākotnei” (sk.Nora Ķibilda).

Paldies visiem olimpiāžu un konkursu dalībniekiem un skolotājiem par ieguldīto papildu darbu, kā arī skolēnu vecākiem par atbalstu! Lai mums visiem pietiek izturības un spēka, lai  mācību gada noslēgumā sasniegumi ikdienas mācību darbā un eksāmenos arī iepriecina!

Inese Lunte,
Stalbes vidusskolas direktores vietniece mācību darbā



© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv