18.07.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Gatavojamies pasākumam „Sakopta un videi draudzīga sēta 2018”
  Svarīga informācija sētu saimniekiem par ikgadējo konkursu „Sakopta un videi draudzīga sēta” ...
 • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
  10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
 • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
  ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
842, pašlaik vēro: 28.

Vai esat iepazinies ar fizisko personu datu aizsardzības regulu, kas stājās spēkā no 25.maija visās Eiropas Savienības valstīs?
Mani tas neinteresē
» SākumlapaLidojums virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu


Pārgaujas novada svētku laikā četriem laimīgajiem bija iespēja tikt pie balvas - lidojuma virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu. Šo iespēju ieguva Samanta Frīdenšteina, Madara Liniņa, Ginta Vasiļjeva un Gunta Galīte.


Ņemot vērā ļoti mainīgos laika apstākļus, bija ļoti grūti prognozēt datumu, kurā notiks lidojums. Sākotnēji tika paziņoti vairāki datumi, kuri tika atcelti lietus, vēja brāzmu un citu lidošanai nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Kādā brīdi pat bija sajūta, ka šajā vasarā lidojumu veikt nebūs iespējams. Bet tomēr saulainajā 27. augusta vakarā lidojums tomēr notika.

Uz lidojumu ieradās ne tikai četras veiksminieces, bet arī vesela līdzjutēju komanda. Visi ar nepacietību gaidīja brīdi, kad gaisa balons būs gatavs pacelties virs Pārgaujas novada. Visas meitenes, kuras bija laimējušas lidojumu atzina, ka no augstuma ļoti bail neesot, bet tomēr neliels satraukums un pozitīvs emociju pacēlums jūtams. Gunta Galīte atzina, ka pirms lidojuma sajūtas ir ļoti brīnišķīgas, jo lidojums ar gaisa balonu vienmēr ir bijis viņas sapnis un nu viņas tas kļūst par realitāti. Savukārt Ginta Vasiļeva, kura ir bērniņa gaidībās, sacīja, ka šis būšot jauns piedzīvojums abiem kopā. No aizraujošiem piedzīvojumiem Gintai nepavisam nav bail, jo iepriekšējās meitas gaidībās esot, viņa devusies nobraucienā pa bobsleja trasi. Laimīgā lidotāja Samanta Frīdenšteina pirms lidojuma bija nedaudz klusa, jo atzinās, ka satraukums dara savu. Savukārt pēc lidojuma Madara Liniņa piebilda, ka šis bija lieliski noorganizēts svētdienas vakars. Visas meitenes pēc brauciena bija saņēmušas pozitīvas emocijas, ko nebija iespējams aprakstīt ar vārdiem.

Novēlam visiem vairāk pozitīvu un priekpilnu emociju ikdienā, kā arī uzdrošināties sapņot lietas, kas reizēm šķiet neiespējamas!

Madara Gasiņa,
kultūras pasākumu vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv