21.01.2018, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Barikāžu dienas atceres pasākums
  19. janvārī plkst. 17.00 Straupes bibliotēkā notiks barikāžu dienas atceres pasākums ...
 • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
  Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
40, pašlaik vēro: 11.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadā būtu nepieciešams atzīmēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas būtu svētki bērniem un kuras ietvaros tiktu godināti 2017. gadā jaundzimušie bērni?
» SākumlapaLidojums virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu


Pārgaujas novada svētku laikā četriem laimīgajiem bija iespēja tikt pie balvas - lidojuma virs Pārgaujas novada ar gaisa balonu. Šo iespēju ieguva Samanta Frīdenšteina, Madara Liniņa, Ginta Vasiļjeva un Gunta Galīte.


Ņemot vērā ļoti mainīgos laika apstākļus, bija ļoti grūti prognozēt datumu, kurā notiks lidojums. Sākotnēji tika paziņoti vairāki datumi, kuri tika atcelti lietus, vēja brāzmu un citu lidošanai nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Kādā brīdi pat bija sajūta, ka šajā vasarā lidojumu veikt nebūs iespējams. Bet tomēr saulainajā 27. augusta vakarā lidojums tomēr notika.

Uz lidojumu ieradās ne tikai četras veiksminieces, bet arī vesela līdzjutēju komanda. Visi ar nepacietību gaidīja brīdi, kad gaisa balons būs gatavs pacelties virs Pārgaujas novada. Visas meitenes, kuras bija laimējušas lidojumu atzina, ka no augstuma ļoti bail neesot, bet tomēr neliels satraukums un pozitīvs emociju pacēlums jūtams. Gunta Galīte atzina, ka pirms lidojuma sajūtas ir ļoti brīnišķīgas, jo lidojums ar gaisa balonu vienmēr ir bijis viņas sapnis un nu viņas tas kļūst par realitāti. Savukārt Ginta Vasiļeva, kura ir bērniņa gaidībās, sacīja, ka šis būšot jauns piedzīvojums abiem kopā. No aizraujošiem piedzīvojumiem Gintai nepavisam nav bail, jo iepriekšējās meitas gaidībās esot, viņa devusies nobraucienā pa bobsleja trasi. Laimīgā lidotāja Samanta Frīdenšteina pirms lidojuma bija nedaudz klusa, jo atzinās, ka satraukums dara savu. Savukārt pēc lidojuma Madara Liniņa piebilda, ka šis bija lieliski noorganizēts svētdienas vakars. Visas meitenes pēc brauciena bija saņēmušas pozitīvas emocijas, ko nebija iespējams aprakstīt ar vārdiem.

Novēlam visiem vairāk pozitīvu un priekpilnu emociju ikdienā, kā arī uzdrošināties sapņot lietas, kas reizēm šķiet neiespējamas!

Madara Gasiņa,
kultūras pasākumu vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv