22.01.2018, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Barikāžu dienas atceres pasākums
  19. janvārī plkst. 17.00 Straupes bibliotēkā notiks barikāžu dienas atceres pasākums ...
 • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
  Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1280, pašlaik vēro: 18.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadā būtu nepieciešams atzīmēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas būtu svētki bērniem un kuras ietvaros tiktu godināti 2017. gadā jaundzimušie bērni?
» SākumlapaAtklāts mācību gads Pārgaujas novada izglītības iestādēs

4. septembrī noslēgušies mācību gada atklāšanas pasākumi Pārgaujas novada izglītības iestādēs.

Straupes pamatskolā mācību gads tika atklāts 1. septembrī plkst. 9.00, kad, kā ierasts, ar pirmo skolas zvanu zālē ienāca pirmo un devīto klašu skolēni. Tā kā arī vasarā Straupes pamatskolas skolēni ir aktīvi un darbīgi, kopīgi tika veikts atskats uz aizvadīto vasaru. Ar svinīgu uzrunu bērnus, viņu vecākus un skolotājus apsveica skolas direktore Ligita Krūmiņa un Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš.

Stalbes vidusskolas mācību gada atklāšanā 1. septembrī draiskojās trīs velniņi, kuri pēc tam tika nosēdināti skolas solos, lai gada laikā tie spētu laboties un kļūt par īstiem, kārtīgiem skolēniem. Skolēnus, vecākus, skolotājus sveica skolas direktore Jolanta Dzene un Pārgaujas novada pašvaldības priekšsēdētājs Hardijs Vents.

Toties Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā mācību gada atklāšana notika 4. septembrī, kur visus klātesošos sveica Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa un skolas direktore Helī Opincāne. Pirmdiena bija svētku diena, kura iesākās ar amatierteātra “Punkts uz i” izrādi “Pīļu dīķis” un turpinājās ar vasaras jubilāru sveikšanu.

Pārgaujas novada izglītības iestādēs mācības šogad uzsākuši 296 skolēni - 92 Straupes pamatskolā, 105 Stalbes Vidusskolā un 99 Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā.

Skolēnu uzņemšana skolās turpinās. Sīkāku informāciju sniegs konkrētās skolas vadība.


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv