23.01.2018, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Barikāžu dienas atceres pasākums
  19. janvārī plkst. 17.00 Straupes bibliotēkā notiks barikāžu dienas atceres pasākums ...
 • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
  Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
302, pašlaik vēro: 10.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadā būtu nepieciešams atzīmēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas būtu svētki bērniem un kuras ietvaros tiktu godināti 2017. gadā jaundzimušie bērni?
» SākumlapaMācību seminārs novada uzņēmējiem Auciemmuižā
 

Sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru,19. septembrī visas dienas garumā Auciemmuižā notika bezmaksas apmācības novada uzņēmējiem.

Semināru vadīja Armands Ābelītis, kurš ir viens no labākajiem Baltijas ekspertiem menedžmentā, pārdošanā un klientu apkalpošanā, “Perfect Sales” direktors, kurš apmācījis vairāk kā 45 000 dažādu uzņēmumu klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļu darbiniekus un viņu vadītājus. Armandam Ābelītim ir vairāk nekā 30 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā.  20 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi Armandam Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas.

Apmācībās piedalījās Pārgaujas novada iedzīvotāji, kas jau ir uzņēmēji un tie, kuri gatavojas par tādiem kļūt. Atklājot pasākumu, Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš izteica prieku un atzinību par to, ka seminārs vienviet pulcējis tik daudz jaunu un uzņēmīgu cilvēku.

Semināra laikā to dalībnieki iepazina cits citu, kā arī klausījās pārliecinošu un aizraujošu lektora stāstījumu par darbinieku efektivitātes izvērtēšanu, darbinieka motivēšanu un attīstīšanu, kā arī par darbinieka lomu uzņēmuma attīstībā. Semināra viela tik apgūta, pildot arī praktiskus uzdevumus.

Apmācību beigās visi dalībnieki saņēma sertifikātus par dalību seminārā, un šāda veida apmācības Pārgaujas novads saviem uzņēmējiem piedāvā jau trešo reizi. Dalībnieki atzina, ka šīs apmācības ļāva iemācīties ko jaunu vai atjaunot jau esošās zināšanas, kā arī paplašināt savu redzesloku, iepazīstoties ar citiem novada uzņēmējiem.

Fotogalerija redzama šeit .

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv