16.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina pieteikties uzņēmumu komandas dalībai uzņēmēju sporta spēlēs

Aicinām pieteikt uzņēmuma komandu dalībai UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒS, kas notiks 8. – 10. jūnijā  “Lejastiezumu” atpūtas kompleksā!

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm, ko jau 6. gadu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfederācija. Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā.