24.09.2021, Piektdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Ikviens novada iedzīvotājs tiek aicināts Latvijas simtgadei iestādīt koku

28. aprīlī, kad visā Latvijā norisinājās Lielā Talka, Pārgaujas novada vadība - domes piekšsēdētājs Hardijs Vents un izpilddirektore Maruta Drubiņa visos Pārgaujas novada pagastos iestādīja pa kokam - Stalbes pagastā pie tautas nama, Straupes pagastā pie Straupes estrādes, bet Raiskuma pagastā parkā, pie estrādes.

Lai koki nestu spēku, svētību, Latvijai, mūsu novadam un iedzīvotājiem, tika iestādīti trīs ozoli, kas ir Latviešu spēka un iedvesmas devēji, kā arī simboli. Ne velti tautā bieži vien dzirdami tādi epiteti, kā "vīrs kā ozols", "stalts kā ozols" un "stiprs kā ozols". Tāpēc ikviens novada iedzīvotājs tiek aicināts līdz šā gada 17. novembrim novadā iestādīt koku.
Kad tas ir izdarīts, to nofotografēt un fotogrāfiju nosūtīt uz e-pastu: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv

Par stipru tautu!