23.04.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
457, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaTikšanās ar personību. Gundars Skudriņš.”

Pasākums/diskusija “Tikšanās ar personību. Gundars Skudriņš.” 6. septembrī no plkst.15:00 līdz 17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā.

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt uzņēmēja Gundara Skudriņa viedokli par dažādiem, ar uzņēmējdarbību, un ne tikai, saistītiem jautājumiem.  Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi Gundars atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos.
LIAA Valmieras biznesa inkubators jauno klientu pieteikumus pieņems 03.09.-18.09., un diskusija notiks pieteikumu pieņemšanas pirmajā nedēļā, lai tie jaunie uzņēmēji, vai potenciālie uzņēmēji, kas šaubās par savas idejas realizēšanu spēj iedvesmoties, vai tieši otrādi, nobīties no izaicinājumiem bagātā ceļa uzņēmējdarbībā, ar ko dalīsies mūsu diskusijas personība – Gundars Skudriņš.

 

Lūk, daži no diskusijas jautājumiem, uz kuriem Gundaram nāksies atbildēt:
1.      Par uzņēmēju piedzimst, vai uzņēmējdarbību iemācās (dzīves) skolā?

2.      Ar ko jaunie uzņēmēji šobrīd atšķiras no tiem, kas sāka biznesu pirms 10 gadiem?

3.      Kurā brīdī uzņēmējs var sevi saukt par veiksmīgu?

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 5. septembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv