19.11.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1336, pašlaik vēro: 29.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» Sākumlapa



Atlētiskās vingrošanas piektais posms noslēdzies

 

Noslēdzies 5.posms Latvijas čempionātam atlētiskajā vingrošanā. Šoreiz dalībnieki sacentās 60 metru skrējienā, 1000 metru distancē, tālumā un pildbumbas mešanā. Sacensības notika Ropažu novada Mucenieku stadionā.

   Bērnu kategorijā

 Meitenēm U12 grupā:

1.vieta - Ance Gribuste, Ropažu novads
2.vieta -Ance Šalgūne, Kocēnu novads

3.vieta - Laura Narmonte, Ropažu novads

 Meitenēm U15 grupā:

1.vieta-Dārta Tīlane, Ropažu novads
2.vieta-Sannija Vestfāle, Pārgaujas novads

3.vieta- Edīte Lerhe, Ropažu novads

Zēniem U15 grupa:

1.vieta-Ēriks Roštoks, Kocēnu novads
2.vieta-Jūlijs Brutāns, Ropažu novads

3.vieta-Reinis Mickevičš, Kocēnu novads

Jauniešu kategorijā U18

1.vieta-Nauris Šalgūns, Kocēnu novads
Jaunietēm kategorijā U18

1.vieta-Monta Vimba, Valmiera

Vīriešu kategorijā

1.vieta-Juris Liniņš, Limbažu novads

Sieviešu kategorijā

1.vieta-Margita Zariņa, Pārgaujas novads
2.vieta-Daiga Jermaka, Ropažu novads

3.vieta-Inga Narmonte, Ropažu novads

Senioru kategorijā

1)vīr.dzim.kat.līdz 60.gadiem
1.vieta-Ivars Oraševskis, Pārgaujas novads

2)siev.dzim.kat.līdz 50.gadiem

1.vieta-Olga Oraševska, Pārgaujas novads

3) vīr.dzim.kat.līdz 50.gadiem

1.vieta-Andris Dzalbs, Pārgaujas novads

2.vieta-Edijs Seleckis, Kocēnu novads

Absolūtajā vērtējumā

1)vīr.dzim.kat.
1.vieta- Juris Liniņš, Limbažu novads

2.vieta-Andris Dzalbs, Pārgaujas novads
3.vieta- Edijs Seleckis, Kocēnu novads

2)siev.dzim.kat.

1.vieta- Margita Zariņa, Pārgaujas novads
2.vieta- Daiga Jermaka, Ropažu novads

3.vieta- Monta Vimba, Valmiera

 

Sacensības atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome, Ropažu novada pašvaldība.

Haralds Bruņinieks,

Sacensību galvenais tiesnesis


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv