04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1721, pašlaik vēro: 39.

» SākumlapaSakārtota atpūtas vieta pie Auciema ezera

Atpūta pie ūdeņiem ir neatņemama silto sezonu sastāvdaļa, un atpūtas vietas pie ezeriem izmanto gan novada vietējie iedzīvotāji, gan viesi. Tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu sakārtotas, pieejamas un lai tajās būtu patīkami un ērti uzturēties.

Atpūtas vieta pie Auciema ezera ir īpaši iecienīta, jo ir ērti pieejama. To izmanto gana daudz cilvēku, ko var spriest pēc tā, kāda atpūtas vieta paliek pēc atpūtniekiem – strauji piepildās atkritumu konteiners, kā arī pie ezera krasta esošais galds un soli gana ātri nolietojas vai arī cieš no bezatbildīgas atpūtnieku rīcības.

Atpūtnieku ērtībām šajā septembrī atpūtas vieta pie Auciema ezera tika sakārtota – tika atjaunos galds un soli, izcirsti krūmi.

Aicinām gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus izmantot šo atpūtas vietu, tomēr, atrodoties tajā, būt un atpūsties atbildīgi. Lūgums nebojāt uzstādīto galdu un solus, kā arī, dodoties prom no atpūtas vietas, izmest atkritumus konteinerā, kā arī neatstāt ugunskuru neuzraudzītu.

 

Agris Ķesa,

vides aizsardzības inspektors


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv