24.09.2021, Piektdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

no 1. oktobra spēkā ir lašveidīgu zivju ieguves liegums

Pārgaujas novada pašvaldība vēlas atgādināt, ka no 1. oktobra spēkā ir lašveidīgu zivju ieguves liegums Gaujas un tās baseina upēs, kura laikā makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu ir aizliegta.

Informējam, ka Gaujas upes baseina pašvaldību pilnvarotās personas kopā ar Valsts Vides dienesta inspektoriem sāk pastiprinātu kontroli lašveidīgo zivju lieguma laikā Gaujas upē un tās pietekupēs.

Kā arī atgādinām, ka lašveidīgo zivju (lašu, taimiņu un strautu foreļu) saudzēšanas periods jeb ieguves liegums ir spēkā līdz 31. decembrim, par vienu nelikumīgi iegūtu zivi lieguma laikā paredzētā zaudējuma atlīdzība ir līdz 715 eiro, bet administratīvais sods sākot no 280 eiro.

Būsim saudzīgi pret dabu un aicinām iedzīvotājus ziņot par manītiem pārkāpumiem!

Kopā nosargāsim!

Agris Ķesa,