23.04.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
437, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaUzņēmējus aicina pieteikties konkursā par norādes zīmju saņemšanu

 

Pārgaujas novada pašvaldība aicina saimnieciskās darbības veicējus vēl līdz 31. oktobrim pieteikties konkursam par “Par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem”.

 

Konkursa mērķis ir paaugstināt Pārgaujas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, uzlabojot produktu un pakalpojumu informatīvo pieejamību, tā veicinot to atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu un Pārgaujas novada popularizēšanu.

 

Pieteikties uz norādes zīmi var jebkura fiziska vai juridiska persona, kas savu saimniecisko darbību veic Pārgaujas novada teritorijā un kura ir pieteikusies preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietošanai.

 

Pretendentam Pašvaldībā jāiesniedz Konkursa pieteikums uz noteiktas veidlapas. Pieteikumu var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu Pašvaldībai “Iktes”, Stalbe, Stalbes pagasts, Pārgaujas novads, LV-4151, ar norādi “Pieteikums konkursam par norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem”.

Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņu – š.g. 31.oktobris.

 

Uzņēmēji! Izmantojiet šo pašvaldības sniegto atbalstu savas produkcijas un ražotnes popularizēšanai!

 

Kontaktinformācija: Attīstības plānošanas nodaļas speciāliste Rudīte Vasile (tālr. 29464946, e-pasts: rudite.vasile@pargaujasnovads.lv).


Nolikumu var skatīt ŠEIT

Pieteikuma veidlapa konkursam ŠEIT

Pieteikuma veidlapa preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā” ŠEIT© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv