24.09.2021, Piektdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Desmitā lekcija “Portrets – emocijas un izpildījums”

Starpteritoriālā sadarbības projekta “Salaca, Latvijas pērle, no Burtnieka līdz jūrai” ietvaros Vidzemes lauku partnerība “Brasla” sadarbībā ar biedrību “Jūrkante” un biedrību “No Salacas līdz Rūjai” organizē lekciju ciklu fotografēšanas entuziastiem.

Ar desmitās lekcijas “Portrets – emocijas un izpildījums” tēmām var iepazīties ŠEIT.

Lekcijas norises laiks un vieta:

• 2018. gada 24. novembris, plkst. 10:00 - 15:00;
  • Mazsalacas novada Kultūras centrs, Rūjienas iela 1, Mazsalaca.

Lekciju vadīs: Karīna Jurciņa un Raimonds Liepiņš.

Pieteikšanās:

• Aicinām interesentus pieteikt savu dalību lekcijā līdz 2018. gada 20. novembrim, aizpildot elektronisko reģistrācijas veidlapu ŠEIT vai zvanot pa tālr.26137342;
  • Apstiprinājums dalībai desmitajā lekcijā tiks nosūtīts pēc reģistrācijas slēgšanas;
  • Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tādēļ reģistrācija tiks slēgta, kad dalībnieku skaits sasniegts vietu skaitu lekcijā;
  • Dalība lekcijā ir bez maksas.

* Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts. Iegūtie foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Uz tikšanos 24. novembrī!