14.07.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
936, pašlaik vēro: 23.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldība izdevusi sienas kalendāru 2019. gadam

Jau kopš 2010. gada Pārgaujas novada pašvaldība izdod sienas kalendāru. Tam šo gadu laikā bijušas dažādas tēmas – Pārgaujas novads attēlots skolēnu zīmējumos, tas ir bijis atskats vēsturē. Kalendāru tēmas veltītas arī ūdeņiem, iedzīvotāju gardākajām ēdienu receptēm un neierastākajām tūrisma takām novadā. Latvijas valsts simtgades gadā kalendārs tika veltīts senču folkloras mantojumam, taču 2019. gadā sienas kalendārs veltīts ceļam, kas simboliski ved mūs pretī nākamajiem mūsu valsts 100 gadiem.

Katrā mēnesī redzams kāds novada ceļš, kurš caurvijas sniegotām vai zaļojošām, vai košām kolu alejām, un to Pārgaujas novadā netrūkst. Arī šogad kalendāra pievienotā vērtība ir latviešu folkloras bagātība – šoreiz latviešu tautas sakāmvārdi, ar kuru palīdzību iedzīvotājiem tiek vēlēta gudrība, tikums un čaklums.

Pārgaujas novada sienas kalendāra dizaina un fotogrāfiju autore ir Anda Nordena, kurai sakām paldies par ieguldīto darbu. Ikviens interesents šo kalendāru var iegādāties Stalbes, Straupes un Raiskuma pagastu pārvaldēs, kasēs. Kalendāra cena 1,63 EUR. Kā dāvanu kalendāru saņems novada seniori.

Lai 2019. gada ceļš ir labvēlīgs un ved tieši pretī katra izvirzītajiem mērķiem un sapņiem!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv