04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1788, pašlaik vēro: 39.

» SākumlapaNorisinājušās mācības Pārgaujas novada uzņēmējiem Auciemmuižā

 

Turpinot sadarbību ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru, 30. oktobrī Pārgaujas novada uzņēmējiem tika piedāvāta iespēja piedalīties bezmaksas seminārā par veiksmīga zīmola un mārketinga veidošanas pamatprincipiem, zīmola komunikāciju interneta vidē.

Apmācības vadīja Līga Buša-Lehtonena, Marketing Angels SIA līdzīpašniece un vadītāja. Viņa ir mārketinga eksperte ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mārketingā un vadībā gan Latvijā, gan ārzemēs. Ieguvusi bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, kā arī MBA grādu Hanken zviedru augstskolā Helsinkos, Somijā. Ar domubiedriem izveidojusi savu uzņēmumu „Marketing Angels” SIA, kura galvenais mērķis ir palīdzēt citiem uzņēmumiem un zīmoliem atrast savu vietu tirgū, kā arī pircēju prātos un sirdī.

Apmācībās piedalījās Pārgaujas novada uzņēmēji, kuri atzina, ka vēlas pilnveidot savas zināšanas, kas varētu palīdzēt savu uzņēmumu popularizēšanā. Atklājot pasākumu, Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents izteica prieku par uzņēmēju centību un vēlmi apgūt jaunas zināšanas, kā arī iegūt jaunu pieredzi. Priekšsēdētājs novēlēja ikvienam uzņēmējam seminārā iegūt atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī aiziet no mācībām ar vērtīgām atziņām.

Apmācību sākumā Auciemmuižā viesojās arī pārstāves no Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāles, kuras uzņēmējiem sniedza informāciju par NVA piedāvātajām iespējām uzņēmējiem.

Semināra laikā to dalībnieki iepazina cits citu, kā arī klausījās lektores minētos piemērus par citiem Latvijas uzņēmējiem. Semināra viela tik apgūta, pildot arī praktiskus uzdevumus un strādājot komandās.  

Šāda veida apmācības Pārgaujas novads saviem uzņēmējiem piedāvā jau ceturto reizi. Dalībnieki atzina, ka šīs apmācības ļāva iemācīties ko jaunu vai atjaunot jau esošās zināšanas, kā arī paplašināt savu redzesloku, iepazīstoties ar citiem novada uzņēmējiem.


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv