10.07.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
84, pašlaik vēro: 18.

» SākumlapaČempioni –

Šā gada 6. aprīlī noslēdzās jau 4. Cēsu novada Čempionāts (CNČ) florbolā, kur šosezon par lābākās komandas titulu cīnijās rekordliels komandu skaits – kopumā 12 komandas. Starp tām arī mūsu novadnieki “Auciems (Pārgaujas novads)” komanda. Arī šogad “Auciems” cīnijās lielajā finālā, kur pērn sīvā cīņā piekāpās komandai “Einšteins” un nācās samierināties ar sudraba godalgām.

Jau šīs sezonas ievadā bija skaidrs, ka “Auciems” šogad ir gatavi cīnīties tikai par augstākā kaluma medaļām un likumsakarīgi, parādot stabilu sniegumu, regulāro sezonu noslēdza kā līderi, pa visām spēlēm zaudējot tikai vienu punktu. Aizvadot tikpat veiksmīgas play-off kārtas, “Auciems” iekļūst lielajā finālā, kur par 1. vietu cīnijās ar “Amatas” komandu.

Pirmā spēle starp komandām tika aizvadīta pirms divām nedēļām, kur ar rezultātu 3:1 uzvaru izcīnīja tieši “Auciems”. Tas deva itkā drošības sajūtu, jo atbildes spēlē derētu arī neizšķirts.

Spēles pirmais periods iesākās pozitīvāk “Amatas” florbolistiem, kuriem spēles 5. minūtē izdevās atklāt rezultātu panākot 1:0, bet jau pāris minūtes vēlāk atbildes vārti Edija Venta izpildījumā un uz tablo viss bija sācies no jauna. Turmpāk spēle izvērtās nedaudz piesardzigākā un spēles pirmais periods noslēdzas ar nemainīgu rezultātu 1:1.

Arī otrā perioda sākums bez lielām izmaiņām, līdz perioda 7. minūtē komandas rezultatīvākais spēlētājs Aivis Bukovskis panāk 2:1, izvirzot vadībā “Auciemu”. Piecas minūtes vēlāk “Auciems” vēlreiz precīzi un nu jau drošāk dodas pretī panākumam - 3:1. Lai arī pretinieki cenšas ko mainīt, nepilnas divas minūtes vēlāk precīzs arī kapteinis Gatis Grāvelis - rezultāts 4:1. Minūti vēlāk “Amatas” komanda atbild ar vieniem vārtiem, taču visu sezonu pārliecinoši spēlējošā “Auciema” komanda nedod nekādas cerības pretiniekam, turpinot kontrolēt spēles gaitu, pašā spēles izskaņā gūstot vēl vienus vārtus izcīnā uzvaru ar 5:2. “Auciems (Pārgaujas novads)” forbolisti jaunie CNČ čempioni, saņemot savā īpašumā tik ilgi gaidīto ceļojošo kausu un zelta medaļas.

Kā atzina arī paši spēlētāji pirms spēles jau bija skaidrs, ka uzvarai jābūt mūsu un šodien tikai jānokārto formalitātes. Kā panākumu atslēgu minot tieši to, ka komandas pamatsastāvs nav mainījies jau no pirmajiem gadiem un katrs spēlētājs viens otru pazīst un zin kur komandas biedrs atradīsies laukumā. Kas atspoguļojās arī stabilajā sezonas sniegumā. Protams, aizvadīti regulāri treniņi, kas ļāvuši godam sagatavoties sezonai un nonākt pie panākuma.

Komanda saka lielu paldies līdzjūtējiem, kuri vienmēr bija atbalstīt gan regulārājā sezonā, gan lielajā finālā. Kā arī lielu paldies Pārgaujas novada pašvaldībai.

Līdz nākamajiem panākumiem!


Jānis Bendiks,

Komandas “Auciems” spēlētājs