21.04.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
843, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaPārgaujas novadā viesojas Ukrainas vēstnieks

7. jūnijā savas vizītes uz Vidzemes plānošanas reģionu ietvaros, Pārgaujas novadā viesojās Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko (Olexandr Mischenko).

Dabas un tehnoloģiju parkā “Urda” notika tikšanās ar Pārgaujas novada domes priekšsēdētāju, Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju Hardiju Ventu, Vidzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītāju Gunu Kalniņu – Priedi un SIA “ZAAO” reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra atkritumu noglabāšanas daļas vadītāju Ģirtu Kuplo.

SIA “ZAAO” pārstāvis Ģ.Kuplais savā prezentācijas sniedza ieskatu par ZAAO darbību, kā arī ekskursijā pa poligonu iepazīstināja ar tā darbības principiem. Vēstnieks bija ieinteresēts, jo atkritumu apsaimniekošanas modernizēšana un sakārtošana esot aktuāla tēma Ukrainā.

Ukrainas vēstnieka vizītes mērķis bija apspriest un aktualizēt sadarbību starp Ukrainas pašvaldībām un Vidzemes plānošanas reģionu. 2019. gada 21. maijā Ukrainas pilsētā Odesa tika parakstīts sadarbības līgums starp Vidzemes plānošanas reģionu un Odesas reģionālo valsts pārvaldi. Savas vizītes laikā O. Miščenko pauda gandarījumu par parakstīto līgumu, jo tas paver jaunas iespējas divpusējai starpreģionālai sadarbībai. Tika izteikta atzinība Latvijas pašvaldību labajai pieredzei ES līdzekļu piesaistē.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv