16.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Starpteritoriālā sadarbības projekta “Reģiona finanses reģiona uzņēmējdarbībai” ietvaros Vidzemes lauku partnerība “Brasla” aicina uz tikšanos par jaunas aizdevumu platformas veidošanu reģionā potenciāliem un esošiem finanšu apsaimniekotājiem.

Pasākuma norises laiks un vieta:

• 2019. gada 15. augustā plkst. 10.00;
  • Bīriņu pils Dārznieka mājā, Bīriņos, Vidrižu pagastā, Limbažu novadā.

Tikšanās mērķis ir apzināt lokālos, privātā sektora aizdevējus, palīdzēt izveidot jaunu aizdevuma platformu, finanšu apsaimniekošanai aizdotu līdzekļu formā kā fiziskām tā juridiskām personām.

Tikšanās mērķa auditorija – esoši finanšu aizdevēji un potenciāli investori.

Tikšanās ietvaros:

1.   Klātienes saruna ar KKS “Allažu Saime” ilggadīgu vadītāju Ēriku Čoderu par aizdevumu apsaimniekošanas praksi un pieprasījumu ne banku sektorā Latvijā;

2.   Klātienes tikšanās ar zvērinātu advokātu Dāvi Volksonu par juridiskiem risinājumiem aizdevumu apsaimniekošanas veidos, metodēs.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 13. augustam plkst. 17.00, rakstot uz e-pastu: Liga@brasla.lv vai zvanot pa tālr. 22025563.

* Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts. Iegūtie foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.