16.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

ZAAO dalībnieku sapulce ievēl jaunu valdes priekšsēdētāju

4.oktobrī Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” notika pašvaldību atkritumu apsaimniekotāja SIA “ZAAO” (ZAAO) kārtējā dalībnieku sapulce, kurā uzņēmuma īpašnieki – kapitāldaļu turētāji ievēlēja jaunu ZAAO valdes priekšsēdētāju. Šajā amatā apstiprināts un no 2020.gada 1.janvāra darbu uzsāks Gints Kukainis.

Š.g. pavasarī dalībnieku sapulce pieņēma lēmumu rīkot konkursu uz ZAAO vadītāja amatu, balstoties uz līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Aivara Sirmā iesniegumu par vēlmi atstāt amatu sakarā ar valsts noteiktā pensionēšanās vecuma sasniegšanu. A. Sirmā amata pilnvaras ilgs līdz 2019.gada 31.decembrim.

Rīkot valdes priekšsēdētāja amata kandidātu atlasi 2019.gada martā dalībnieku sapulce uzticēja SIA “ARISTA Executive Search Latvia”.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane