24.09.2021, Piektdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Atjaunotā Leduspagraba ēka piedzīvojusi spāru svētkus
Projekta "Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos" ietvaros Ungurmuižā tiek izbūvēta apkures sistēma. Atjaunotā Leduspagraba ēka, kurā atradīsies muižas kompleksa katlu māja, šodien piedzīvojusi spāru svētkus.

Sadarbības projekts “Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos”, tiek īstenots Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte” 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” ietvaros.