02.04.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par ārkārtas situāciju
  ...
 • Pārgaujas novada pašvaldība pagarina Grantu konkursa pietikumu iesniegšanas termiņu
  Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
803, pašlaik vēro: 27.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» SākumlapaApmācības Straupes-Hanzas pilsētas gidiem

Lai nodrošinātu kvalitatīvu vietējā tūrisma pakalpojumu – ekskursijas gida pavadībā pa tūrisma maršrutiem, kas saistās ar Straupi kā vēsturisko Hanzas pilsētu, Pārgaujas novada pašvaldība rīko apmācības vietējiem gidiem. Apmācību laikā paredzēti braucieni uz trim Hanzas savienības pilsētām – Valmieru, Cēsīm un Rīgu, lai iegūtu padziļinātas zināšanas par Hanzas pilsētu vēsturi, izzinātu ar Hanzu saistītā kultūrvēsturiskā tūrisma piedāvājumu Valmieras muzejā, Cēsu Vēstures un mākslas muzejā un Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā. Apmācību pēdējā dienā tiks rīkotas kopīgas pārrunas ar tūrisma speciālistiem par iegūtās informācijas pielietošanas un tās interpretācijas iespējām, pavadot tūrisma grupu un tūristus.

Nodarbības notiks 28., 29. oktobrī, 7. un 20. novembrī.

Lūdzu savu dalību pieteikt Pārgaujas novada pašvaldības tūrisma organizatorei Rudītei Vasilei pa tālr. 29464946 vai epastu: rudite.vasile@pargaujasnovads.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv