27.09.2021, Pirmdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Iespēja iesniegt idejas par aktivitātēm sporta nozarē, kas var tikt atbalstīts no pašvaldības līdzekļiem 2020. gadā

Sakarā ar pašvaldības budžeta plānošanu 2020. gadam, aicinām nogādāt iesniegumus sporta klubam “Pārgauja” par plānotajām sporta aktivitātēm Pārgaujas novadā 2020. gadā, kuras var tikt atbalstītas no pašvaldības līdzekļiem un iekļautas pašvaldības budžetā. Iesniegumi tiks izskatīti sporta kluba “Pārgauja” valdes sēdē.

Iesniegumi jānogādā klientu apkalpošanas centrā, Stalbē, “Iktēs”, līdz 2019. gada 20. novembrim (ieskaitot). Iesniegumus adre­sēt sporta klubam “Pārgauja”.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar sporta kluba “Pārgauja” valdes priekš­sēdētāju Monvidu Krastiņu (tālr. 29469759).