16.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Aicina māksliniekus no Vidzemes tikties un vienoties kopīgā izstādē
VIDZEMES  MĀKSLINIEKU  TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madona, Cēsis, Valmiera, Sigulda, Alūksne, Valka un Limbaži… un šogad tā būs GULBENE, maza pilsēta Vidzemes ziemeļaustrumos.

Rīdzinieki saka- tālu, alūksnieši domā – tepat. Ģeogrāfi teic, ka 145 m virs jūras līmeņa, gulbenieši domā – kur tad jūra? Tomēr ūdens mums ir - Gulbenes novadā ir saskaitīti 98 ezeri, ezeriņi, upes un upītes. Gauja, kas mūsu pusē ir pavisam citāda nekā Cēsīs vai Siguldā, ir bijusi  akvareļu meistara Jāņa Brektes iemīļota makšķerēšanas vieta. Suminot leģendārā meistara 100 gadu jubileju, atceroties viņa gleznotos Vecrīgas skatus, šī gada izstādes tēma ir “Pilsēta”. Dažiem tā būs PILS, dažiem - sēta, vēl kādam sajūta… AICINĀM  PIEDALĪTIES !

Pieteikšanās izstādei līdz 2020. gada 1. aprīlim (ieskaitot) elektroniski: https://ej.uz/qxjs

vai pieteikuma anketu sūtot izstādes kuratorei Anitai Birzniecei uz e-pasta adresi - birznieceanita@gmail.com, tālr.26698096