21.04.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
896, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaUzņēmēju pēcpusdiena pilī

Pārgaujas novada esošie un topošie uzņēmēji tiek aicināti uz Uzņēmēju pēcpusdienu pilī, kas notiks 4. martā plkst. 14.00 Lielstraupes pilī.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi sniegt uzņēmējiem ieskatu un informāciju par attīstības projektu pamatiem, biznesa plāna izstrādi, kā arī par Grantu konkursa pieteikuma aizpildīšanas metodiku. Eksperti - Jurģis Priedītis, Valmieras biznesa inkubatora vadītājs, un Linda Zaķe, finanšu institūcijas “Altum” klientu darījumu vadītāja, - dalīsies pieredzē, kā arī dos vērtīgus padomus par to, kā “nekāpt uz grābekļiem”, uzsākot biznesu. Par savu pieredzi, realizējot pašvaldības Grantu konkursu, pastāstīs arī iepriekšējo gadu konkursu finansējuma saņēmēji.

Pasākums uzņēmējiem tiek rīkots pašvaldības izsludinātā Grantu konkursa ietvaros. Jau iepriekš tika ziņots, ka Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā. Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Pārgaujas novada mājaslapā www.pargaujasnovads.lv.

Sava dalība Uzņēmēju pēcpusdienai pilī iepriekš jāpiesaka, zvanot pa tālr. 26368154 vai 27324346. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 3. martam.

 

Informāciju sagatavoja:

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,

Attīstības plānošanas nodaļa,

Pārgaujas novada pašvaldība

e-pasts: iluta.bekere@pargaujasnovads.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv