16.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

ZAAO aptur klientu apkalpošanu klātienē, noteiktas izmaiņas atsevišķu pakalpojumu sniegšanā

SIA ZAAO, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību

• no šī gada 13.marta pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē Valmieras birojā.
  • No 16.marta EKO - laukumos birojos un EKO laukumos var nodot to iepakojumu pārstrādei, kas nav saistīts ar naudas iekasēšanu. EKO laukumos-birojos netiks slēgti līgumi klātienē.
  • Sadzīves atkritumu konteineru tukšošana notiek pēc plānotā grafika.
  • Tiek pārtraukta pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar tiešu kontaktu ar klientu viņa mājvietā vai birojos, tai skaitā braukšana uz birojiem pēc makulatūras kastu satura vai nolietotas elektrotehnikas savākšana.
  • Tiek pārtraukts mācību process Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA”.
  • Nodrošināsim saziņu darba dienās darba laikā pa tālr.64281250 un e-pastu zaao@zaao.lv.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane