05.08.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
172, pašlaik vēro: 28.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldības informatīvā izdevuma elektronisko versiju varēs saņemt e-pastā
 

Šobrīd Pārgaujas novada pašvaldības informatīvais izdevums “Pārgaujas Novada Vēstis” iznāk vienu reizi mēnesī un tiek piegādāts uz fiziskām personām piederošām pastkastītēm Pārgaujas novada teritorijā, kā arī informatīvais izdevums ir pieejams Pārgaujas novada pagastu pārvaldēs un bibliotēkās. Elektroniskā versija pagaidām pieejama pašvaldības mājaslapā www.pargaujasnovads.lv, tomēr tiek plānots piedāvāt interesentiem iespēju elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā.

Izdevuma elektroniskās versijas saņemšana e-pastā nodrošina efektīvāku informācijas nodošanu, jo elektroniskā versija tiek izplatīta ātrāk nekā drukātais informatīvā izdevuma formāts, kā arī elektroniskās versijas saņēmējs tā izdošanas brīdī var atrasties jebkur – citā valstī, citā kontinentā, citā pašvaldībā, kā arī lasītājam pat nav jābūt Pārgaujas pašvaldības iedzīvotājam.


Lai saņemtu izdevuma “Pārgaujas Novada Vēstis” elektronisko versiju savā e-pastā, interesentam ir jāatsūta pieteikums uz e-pastu avize@pargaujasnovads.lv. Sākot ar aprīļa mēnesi, ikviens interesents, kurš pieteiksies, saņems izdevuma “Pārgaujas Novada Vēstis” savā e-pastā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv