05.08.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
100, pašlaik vēro: 42.

» SākumlapaTapis kalendārs, kurā apkopoti vairāk nekā 100 tiešsaistes pasākumi

Vispārējās izolācijas laikā pasākumu platforma “Kurp.es” sadarbībā ar Kultūras ministriju kalendārā apkopojusi vairāk nekā 100 dažādu pasākumu, kuriem var pieslēgties tiešsaistē, tai skaitā vairāk nekā 60 kultūras pasākumu – izstāžu, kino, teātru un mūzikas pasākumu, kas papildus aplūkojami arī Kultūras ministrijas mājaslapā, medijus informē platformas “Kurp.es” pārstāvji.

“Kurp.es” platformas izveidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis atzīmē: “Laikā, kad kultūras dzīve šķiet apstājusies, ir it īpaši svarīgi parādīt latviešu sabiedrībai, ka viss turpinās un tehnoloģiskās iespējas tikai aug. Mēģinām uzsvērt ar tiešsaistes pasākumu popularizēšanu, ka būtiski ir ieturēt fizisko distanci, nevis sociālo. ”

Starp pasākumiem atrodamas gan tiešsaistes diskotēkas, gan koncertu tiešraides un ieraksti, gan arī vebināri un sporta treniņi, kas spēj savest cilvēkus kopā digitālajā vidē, tajā pašā laikā mudinot palikt mājās.

Tāpat kompānija, sadarbojoties ar Kultūras ministriju un akcijām #paliecmājās un #Ēkultūra, atspoguļo arī ilglaicīgi pieejamās ē-kultūras iespējas. Tās ļauj interneta vidē noskatīties dažādas filmas, galerijas, izrādes un muzeju ekspozīcijas no publiskotajiem valsts arhīviem. “Kurp.es” kultūras pasākumu kalendārs šobrīd ir atrodams arī Kultūras ministrijas mājaslapā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv