27.09.2021, Pirmdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Skolēnu vecāku ievērībai

Pašvaldība ir saņēmusi valsts budžeta dotāciju brīvpusdienu nodrošināšanai 1.- 9. klases izglītojamiem aprīļa mēnesim par laikposmu, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija.

1.-9. klases izglītojamiem, kuri deklarēti Pārgaujas novadā un nāk no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm, bet izglītību apgūst ārpus novada, var saņemt pārtikas komplektus.

Pārtikas komplekta vērtība ir EUR 20,00 (divdesmit eiro 00 centi) vienam skolēnam mēnesī.

Lai saņemtu Pārtikas komplektu, aicinām trūcīgās, maznodrošinātās vai daudzbērnu ģimenes vienu no vecākiem sazināties ar sociālo darbinieci Artu Ruķi tālrunis  29206234 e-pasts: arta.ruke@pargaujasnovads.lv