27.09.2021, Pirmdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Sporta zāles pieejamas apmeklētājiem

Ņemot vērā to, ka valstī noteiktie ierobežojumi COVID-19 izplatīšanas ierobežošanai tiek pakāpeniski tiek mazināti, sporta zāles Pārgaujas novadā atkal pieejamas apmeklētājiem. Tomēr to apmeklētājiem jāatceras par drošības pasākumiem (Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”).

Ievērojot noteiktās drošības prasības, no 2020.gada 1.jūlija Pārgaujas novada sporta zāles atvērtas grupu treniņiem, savukārt trenažieru zāles Auciemmuižā un Stalbes pagasta sporta zālē pieejamas apmeklētājiem ar ierobežotu cilvēku skaitu, kas vienlaicīgi drīkst atrasties trenažieru zālē (5) un tikai trenera klātbūtnē

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem, piesardzīgiem pret savu un apkārtējo veselību!