22.04.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
976, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaAicinām piedalīties lielākajā Vidzemes uzņēmēju izstādē!


Pavasarī Pārgaujas novada pašvaldība, atbalstot vietējos uzņēmējus, aicināja piedalīties Vidzemes uzņēmēju un amatnieku izstādē „Uzņēmēju dienas Vidzemē 2020”, kas bija plānotas maijā, bet ierobežojumu dēļ tika pārceltas uz nenoteiktu laiku. Šobrīd ir pieņemts lēmums, ka pasākums norisināsies rudenī - 18. un 19. septembrī. Vieta nemainīga - Valmieras kultūras centrā un laukumā pie Hanzas sienas Valmierā. Pašvaldība izstādē piedalīsies ar kopējo novada stendu iekštelpās, kurā izstādes apmeklētājiem tiks eksponētas un parādītas uzņēmējdarbības nozares un uzņēmumi, kuri aktīvi darbojas mūsu novadā un ir mūsu lepnums. Tāpat pašvaldība plāno izstādē atbalstīt ikvienu amatnieku, mājražotāju, radošo uzņēmēju, kurš pats plāno piedalīties Amatnieku tirdziņā kopējā Pārgaujas novada tirgošanās zonā, sedzot visas izmaksas par tirgošanās platībām.

“Vidzemes uzņēmēju dienas”, kas norisināsies jau 23.reizi, ir tradicionāls, iedvesmojošs uzņēmējdarbības pasākums, kas ik gadu pulcē  lielu dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmumu, iestāžu atpazīstamību, uzrunājot  esošos un jaunos klientus un sadarbības partnerus.

Aicinām novada uzņēmējus pieteikt savu uzņēmumu eksponēšanai Pārgaujas novada stendā, kā arī pieteikties dalībai amatnieku tirdziņā līdz 3.augustam, sazinoties  ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītaju Evu Meijeri (tālr. 27324346, e-pasts eva.meijere@pargaujasnovads.lv).

Pašvaldība nodrošinās pārstāvjus, kuri parūpēsies par iekšējo ekspozīciju, tādēļ lūgums uzņēmējiem, kuri vēlas parādīt savu uzņēmumu kopējā novada stendā, līdz 28. augustam iesniegt pašvaldībā uzņēmumu raksturojošus reprezentācijas materiālus (produkciju, video, bukletus, brošūras, vizītkartes, aprakstus u.c.).


Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja


Pasākums notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un valstī noteiktos ierobežojumus sakarā ar "COVID19".

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv