11.04.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
108, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaPabeigti Straupes pamatskolas stadiona skrejceļa pārbūves darbi

Kopš pavasara Straupes pamatskolas stadionā norisinājās būvniecības darbi, kur ar  Eiropas Lauksaimiecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu tika pārbūvēts skrejceļš. Ar projekta finansējumu un pašvaldības līdzfinansējumu izbūvēts skrejceļš un tāllēkšanas sektors ar tenisīta segumu, kā arī sakārtota ūdens atvades sistēma, lai ūdens nekrātos laukumā, bet tiktu novadīts nogāzē. Papildus projektā plānotajam pārbūvētas arī kāpnes, kas savieno stadiona skrejceļa zonu un basketbola laukumu.

Projekta kopējās izmaksas ir 42 744.52 EUR (bez PVN). ELFLA Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)" apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" līdzfinansētajam projektam Nr.19-09-AL20-A019.2202-000009 “Straupes pamatskolas stadiona skrejceļa pārbūve” piesaistītais publiskais finansējums ir 18 000.00 EUR, pārējos izdevumus sedz Pārgaujas novada pašvaldība.
Eva Meijere,

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv