24.09.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
42, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaProjekta “PUMPURS” konsultācijas turpinās arī skolēniem mācoties attālināti

Gada sākumā Pārgaujas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu (turpmāk- IKVD) par dalību Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.4.0./16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (turpmāk – Projekts “PUMPURS”). Projekta aktivitātēs iesaistījušās divas novada skolas – Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola un Stalbes pamatskola.

Projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp skolu, pedagogiem, vecākiem, lai laikus identificētu jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu. Individuālās konsultācijas bija plānots uzsākt jau pavasarī, taču neskaidrās COVID-19 situācijas dēļ klātienes nodarbības nevarēja notikt. Sākoties jaunajam mācību gadam, skolas aktīvi uzsāka dalību projektā, organizējot klātienes konsultācijas, taču pasliktinoties epidemiloģiskajai situācijai un lielai daļai skolēnu mācoties attālināti, arī konsultācijas projekta “PUMPURS” ietvaros tiek organizētas attālināti.

Par pirmajiem projekta rezultātiem novada skolās secinājumus varēs izdarīt, kad būs beidzies mācību gads, taču skolu personāls ir optimistiski noskaņots un pauž cerību, ka “PUMPURS” būs motivējis gan skolēnus, gan pedagogus un vecākus.


Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv