27.09.2021, Pirmdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Aicina izteikt viedokli par atkritumu apsaimniekošanu

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “ZAAO” (ZAAO) klientiem līdz 30.novembrim ir iespēja izteikt viedokli par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un izvirzīt priekšlikumus jaunu pakalpojumu ieviešanai, aizpildot ikgadējo klientu aptaujas anketu.

Klientu aptaujas anketa pieejama elektroniski www.zaao.lv, spiežot uz bannera KLIENTU APTAUJAS ANKETA. Anketas aizpildīšana laika izteiksmē prasīs 8 līdz 10 minūtes.

ZAAO kvalitātes vadītāja Ingrīda Gubernatorova: “Mums vienmēr ir bijis svarīgs klientu viedoklis, lai kopīgi  rastu idejas pakalpojuma attīstībai, kā arī pilnveidotu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Šobrīd atrodamies digitālo izaicinājumu un pārmaiņu laikā, tādējādi, arī mūsu nozarē klientiem vēlamies sniegt pēc iespējas modernākus risinājumus.”

ZAAO nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes 27 pašvaldību iedzīvotājiem Ziemeļvidzemē, Malienā un Pierīgā.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane