24.09.2021, Piektdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Pārgaujas novada pašvaldības darbība laikā no 21.12. līdz 11.01.2021.

Visā Latvijas teritorijā līdz 2021. gada 11. janvārim izsludināta ārkārtējā situācija, un saskaņā ar 2020. gada 17. decembra grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", jauni ierobežojumi arī Pārgaujas novada pašvaldības darbībā:

• Pārgaujas novada pašvaldības pagastu pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiek pieņemti, pakalpojumi tiek sniegti TIKAI neatliekamos gadījumos. Ja tos nav iespējams saņemt attālināti, lūgums iepriekš sazināties ar atbildīgajiem speciālistiem;
  • Maksājumus lūgums veikt ar pārskaitījumu;
  • Tiek pārtraukta visu kultūrvietu darbība (apmeklētājiem slēgtas bibliotēkas, izstāžu vietas, tautas nami);
  • Amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi drīkst notikt tikai attālināti;
  • Sporta zāles slēgtas;
  • Nenotiek nekādi publiskie pasākumi;
Aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības noteikumus covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī "2+2" principu. Lūdzam līdzcilvēkus būt vērīgiem un atsaucīgiem pret cilvēkiem, kuriem p;arvietošanās, lai sarūpētu pārtiku vai medikamentus, ir apgrūtināta. Palīdziet paši vai sniedziet informāciju sociālajam dienestam.