23.09.2021, Ceturtdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Drošības pasākumi covid-19 izplatības ierobežošanai līdz 7. februārim

Visā Latvijas teritorijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 7. februārim, kā arī turpinās ieviestie drošības noteikumi. Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", turpinās ierobežojumi arī Pārgaujas novada darbībā:

• Pārgaujas novada pašvaldības pagastu pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiek pieņemti, pakalpojumi tiek sniegti TIKAI neatliekamos gadījumos. Ja tos nav iespējams saņemt attālināti, lūgums iepriekš sazināties ar atbildīgajiem speciālistiem;
  • Maksājumus lūgums veikt ar pārskaitījumu;
  • Tiek pārtraukta visu kultūrvietu darbība (apmeklētājiem slēgtas izstāžu vietas, tautas nami);
  • Bibliotēkas no 12.01.2021. atvērtas apmeklētājiem, lai tie varētu saņemt grāmatas ņemšanai līdzi uz mājām, pārējie bibliotēku pakalpojumi tiek sniegti attālināti;
  • Amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi drīkst notikt tikai attālināti;
  • Sporta zāles slēgtas;
  • Nenotiek nekādi publiskie pasākumi;

Aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības noteikumus covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī "2+2" principu. Lūdzam līdzcilvēkus būt vērīgiem un atsaucīgiem pret cilvēkiem, kuriem pārvietošanās, lai sarūpētu pārtiku vai medikamentus, ir apgrūtināta. Palīdziet paši vai sniedziet informāciju sociālajam dienestam.

Tāpat noteikts, ka mājsēde no pulksten 22 līdz pulksten 5 jāievēro naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu. Šajā laikā cilvēki ārpus mājas var būt tikai neatliekamas nepieciešamības dēļ, piemēram, lai dotos uz darbu vai ārstniecības iestādi. Obligāti ir jāaizpilda pašapliecinājums, norādot savus personas datus un pārvietošanās iemeslu. Līdzi jābūt pasei vai ID kartei.

Aktualitātēm par ārkārtējo situāciju valstī un aktuālajiem drošības pasākumiem aicinām sekot līdzi oficiālajos informācijas avotos – Ministru kabineta, Veselības ministrijas mājaslapās vai https://covid19.gov.lv/.