21.04.2021, Trešdiena

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde

2021. gada 11. februārī
Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, Auciemmuižā

Darba kārtība

1. Zivju resursu atjaunošana Pārgaujas novada Ungura ezerā;

2. Zivju resursu atjaunošana Pārgaujas novada Raiskuma ezerā;

3. Par adreses piešķiršanu Pārgaujas novada Stalbes pagasta nekustamā īpašuma "/dzēsts/" zemes vienībai un ar to funkcionāli saistītajai būvei.

4. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu Pārgaujas novada Straupes pagasta nekustamajam īpašumam “/dzēsts/”.

6.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu Pārgaujas novada Stalbes pagasta nekustamajam īpašumam “/dzēsts/”.

7. Par grozījumiem Pārgaujas novada Raiskuma pagasta nekustamā īpašuma “Birzgaļi” zemes nomas līgumā

8. Par "Pārgaujas novada pašvaldības integrētās attīstības programmas 2020. - 2026. gadam" Investīciju plāna aktualizēšanu 2021. gadam.

9. Par “Grantu konkursa komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā 2021” nolikuma apstiprināšanu.

10. Par “Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursa 2021” nolikuma apstiprināšanu.