02.10.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
37, pašlaik vēro: 19.

» Sākumlapa14.februārī koncerts Ungurmuižā

Viena no Latvijas izcilākajām dziedātājām Jolanta Gulbe-Paškeviča aicina apmeklētājus uz Valentīndienas koncertu Ungurmuižā. Programmā skanēs Fado – Portugāles tradicionālā mūzika, kas ietver sevī gan smeldzīgas, dramatiskas, gan arī gaišas, sadzīviskāka rakstura melodijas. Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt muzikālu ceļojumu līdz Portugālei džeza manierē.

Apzīmējums Fado - tulkojumā no portugāļu valodas nozīmē “liktenis”. Šī mūzika nāk no tautas, no pilsētām, no kvartāliem, no cilvēkiem ar savām emocijām, sāpēm un likteņstāstiem. Fado, tāpat kā blūzs, ir cēlies no vienkāršās tautas un kļuvis populārs visā pasaulē.

Koncertā piedalās:
Jolanta Gulbe-Paškeviča
- balss
Ivars Hermanis - ģitāra
Āris Ozols - ģitāra

Koncertu norises laiks un vieta:  14. februārī plkst. 16.00 Ungurmuižā

Biļetes uz koncertu Ungurmuižā var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv vai uz vietas Ungurmuižā, iepriekš piesakot pa t. 22007332. Organizatori iesaka nekavēties ar biļešu iegādi, jo vietu skaits koncertā  ir ierobežots.

Jolanta Gulbe-Paškeviča ir latviešu dziedātāja, privātās džeza skolas dibinātāja un vokālā pedagoģe. Jolanta piedalījusies dažādos TV projektos, uzstājoties kopā ar pasaulē atzītiem džeza, un arī akadēmiskā mūzikas žanra mākliniekiem un komponistiem, realizējot projektus Baltijas valstīs, Eiropā, ASV, Krievijā u.c. Jolanta Gulbe-Paškeviča ir sniegusi priekšnesumus ar bigbandiem, orķestriem, kā arī piedalījusies studijas ierakstos. Pagājušā gada notikums – Jolantas Gulbes Paškevičas solo albums – Fly Love ar koncertu ciklu Latvijā.
Jolantas Gulbes-Paškevičas iedvesma ir multikulturāla mākslas un mūzikas koncepcija, tostarp World, latin un mūsdienu džeza mūzikas influences.

Sīkāka informācija: www.ungurmuiza.lv
e-pasts: info@ungurmuiza.lv
t. 22007332

Informāciju sagatavoja:
Indulis Dzenītis
Deniss Pashkevich music management


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv