01.06.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
34, pašlaik vēro: 20.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaFilma “Es esmu šeit”

Filma "Es esmu šeit" savu pirmizrādi piedzīvoja 2016. g. 14. februārī, Berlīnes starptautiskā kinofestivāla programmas “Generation” kategorijas “14plus”, kur arī ieguva galveno balvu – Kristāli lāci.

Filma ir aizkustinošs stāsts par meiteni Raju (17) un viņas brāli Robi (12), kas spiesti dzīvot kopā ar vecmammu Olgu, jo viņu tēvs miris un māte aizbraukusi meklēt darbu Anglijā. Pretēji bērnu gribai, vecmamma vēlas pārdot lauku īpašumus, kas piederējuši viņu tēvam, bet situācija mainās pēc Olgas nejaušās nāves. Rajai un Robim ir jāizvēlas – vai ziņot par viņas nāvi un nokļūt bērnu namā, vai noslēpt šo faktu un cīnīties par savām dzimtajām mājām un ģimeni. Raja kļūst par ģimenes apgādātāju un reizē piedzīvo savu pirmo mīlestību.


Galvenajās lomās: Elīna Vaska, Andžejs Jānis Lilientāls, Edgars Samītis, Zane Jančevska, Ruta Birgere

Režisors: Renārs Vimba

Seansi tiek organizēti sadarbībā ar LKS projektu "Kino visiem un visur Latvijā", kuru atbalsta VKKF un Nacionālais kino centrs.

Filma tiks demonstrēta
9. aprīlī plkst. 19:00 Rozulas tautas namā.

Ieejas maksa: EUR 2.00


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv