01.06.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
120, pašlaik vēro: 63.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaTeātra dienas pasākums

Teātris ir īpaša pasaule – mīlēta un apbrīnota, kritizēta un pelta, cienīta un slavēta.

Jau 55 gadus marta beigās teātru ļaudis atzīmē Starptautisko Teātra dienu. Pagājušajā gadā Raiskuma pagasta amatierteātru režisores Inese Kalniņa un Inese Mangule ieviesa šo tradīciju arī mūsu novadā, kurš ir bagāts ar teātru kolektīviem. Tā ir iespēja atkal satikt skatītājus un iepriecināt teātra mīļus, kā arī apbrīnot novadniekus, kuri nebaidās kāpt uz skatuves un parāda, kā spēj iejusties citu dzīvē. Katrs aktieru kolektīvs ir savādāks un bagāts ar savām tradīcijām, tāpēc novada teātra māksla ir raiba kā mūsu dzīve.

Cik raiba? To aicinām uzzināt 2. aprīlī plkst. 18:00 Straupes tautas namā, kur skatītājus priecēs amatierteātri “Sapņojums“, “Punkts uz i” un “Rozbeķēni”. Kopā jauki pavadīsim laiku - spēlēsim teātri, pārbaudīsim savas zināšanas par to, kā arī palīdzēsim tam tapt, jo ciemosies un pārsteigs mūs arī Cēsu improvizācijas teātris.

Esi mīļi gaidīts! Ieeja ar labu garastāvokli!

Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv