21.04.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
737, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaPasākums pārcelts uz 22.novembri!!! Apmācības novada uzņēmējiem: Jaunu produktu vai darbības virzienu izstrādes darbnīca

UZMANĪBU:
2016.gada apmācību novada uzņēmējiem otrā nodarbība, kas plānota 15.novembrī, sakarā ar lektora slimību, tiek pārcelta uz 22.novembri.

Nodarbība notiks Auciemmuižā, no plkst. 10:00 līdz 14:00.
Reģistrēšanās apmācībām pagarināta līdz 18.novembrim.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


22. novembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00


Semināru vadīs Aigars Plotkāns. Aigaram Plotkānam ir plašs profesionālo interešu un komptenču loks: pedagoģija, ekonomika, vadībzinības, finanses, mārketings, kreatīvās pieejas biznesa plānošanai un vadībai, organizāciju vērtību un kultūru jautājumi; kā arī ilgadēja darbība vadošos amatos dažādās Latvijas bankās. Aigaram Plotkānam ir vairāk kā 10 gadu biznesa pasniedzēja un konsultanta pieredze, kā arī viņš ir trīs mācību grāmatu autors mārketingā un vadībzināibās.


Detalizēta PROGRAMMA par semināru pieejama ŠEIT!
Reģistrēšanās 22. novembra semināram pagarināta līdz 18. novembrim:
http://ej.uz/nov-seminars-registracijaTurpinot pagājušā gada rudenī aizsākto pašvaldības sadarbību ar Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu apmācību organizēšanā novada uzņēmējiem, arī šajā gadā uzņēmējiem būs iespējas apmeklēt apmācību-semināru ciklu bez maksas, kas norisināsies 31. oktobrī un 22. novembrī Auciemmuižā.

Apmācības apmeklēt aicināti dažādu nozaru un lielumu uzņēmēji no Pārgaujas novada. Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība, nodrošinot novada uzņēmējiem to apmeklēt bez maksas. Reģistrēšanās dalībai ir obligāta.

Apmācību mērķis ir dot iespēju novada uzņēmējiem maksimāli pietuvināti darba vietai apmeklēt regulārus apmācību ciklus bez maksas ar profesionālu lektoru piedalīšanos.

Jautājumu gadījumā sazināties zvanot 29353779.

Pasākumu finansē:
Pārgaujas novada pašvaldība.
Pasākumu organizē:
Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.


Informāciju sagatavoja:
Baiba Zvejniece
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja
e-pasts: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv
t: 29353779© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv