16.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?

10. decembrī Pārgaujas novada Raiskuma tautas namā “Auciemmuiža” notiks Atlētiskās vingrošanas čempionāta 8. noslēdzošais posms ”Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus”. Sacensībās būs jāveic svara stieņa spiešana guļus četros piegājienos pēc izvēlētā svara. Pirmajā piegājienā jāpaceļ svara stienis 12 reizes, otrajā – 10, trešajā – 8, ceturtajā – 6 reizes. Sacensību dalībnieki būs dalīti dzimumu un vecumu kategorijās. Sacensības atbalsta Pārgaujas novada pašvaldība, Latvijas Tautas sporta asociācija, Raiskuma labumu darītava.

Ar sacensību nolikumi iespējams iepazīties ŠEIT

Ziemeļvidzemes atlētu savienība aicina piedalīties sacensībās un  pārbaudīt savas spējas šajā disciplīnā. Dalība sacensībās bezmaksas. Iepriekšēja pieteikšanās www.zas.lv, aizpildot veidlapu.

Sacensību programma:
10:30-11:45 - dalībnieku reģistrācija;
ap 12:00 – pasākuma atklāšana;
no 12:15 – sacensības;
no 15:30 – dalībnieku apbalvošana.

Haralds Bruņinieks,
sacensību galvenais tiesnesis