19.04.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Koncertizrāde "Laimes Formula"
    22. aprīlī plkst. 14.00 Straupes tautas namā muzikālajā un joku pilnajā koncertizrāde “LAIMES FORMULA” uzstāsies aktieris Mārtiņš Egliens, aizstājot J.Paukštello ...
  • Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu
    Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja" ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1388, pašlaik vēro: 22.

Vai, jūsuprāt, būtu nepieciešams publicēt informāciju par jaunākajām iegādātajām grāmatām Pārgaujas novada bibliotēkās?
» Sākumlapa



Noslēdzies 3. Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā otrais posms

Sacensības notika 18. martā Kocēnu sporta namā. Visām vecuma un dzimuma grupām vajadzēja izpildīt pietupienus ar svaru stieni plecos, mainījās vienīgi to smagums, pusaudži veica vingrinājumu ar 40% no ķermeņa masas, sievietes ar 70%, pārējās grupas ar 120%.Vīriešu dzimuma pārstāvji izpildīja atspiešanos līdztekās, sievietes atspiešanos balstā guļus.

Pusaudžu kategorijā:
1.vieta Mārtiņam Megnim (Sporta klubs „Ferrum” Cēsis);
2.vieta Jānim Andrianam Kurmeļovam (Sporta klubs „Ferrum” Cēsis);
3.vieta Ērikam Roštokam (Kocēnu novads)

Jauniešu kategorijā:
1.vieta Naurim Šalgūnam (Kocēnu novads);
2.vieta Dāvim Lūkam (Cēsu novads);
3.vieta Kristiānam Gasparsonam (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))
 
Junioru kategorijā:
1.vieta Egīlam Lobuzovam (Priekuļu tehnikums);
2.vieta Atim Ciesniekam (Sporta klubs „Ferrum” Cēsis)

Vīriešu kategorijā:
1.vietaMārcim Karnetam (Sporta klubs „Ferrum” Cēsis);
2.vieta Jurim Liniņam (Limbažu novads (sporta klubs ZAS));
3.vieta Francim Freidenbergam (Valmiera „Boksa klubs”)

Senioru kategorijā:
1.vieta Ivaram Oraševskim (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS));
2.vieta Valdim Mednim (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))


Jaunietēm:
1.vieta Montai Vimbai (Kocēnu pamatskola);
2.vieta Annai Elīzai Rubulei (Limbažu novads (sporta klubs ZAS));
3.vieta Nadīnai Bergai (Kocēnu pamatskola)

Juniorēm:

1.vieta Gitai Hofmanei (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))

Sievietēm:
1.vieta Anetei Gudrei (Saulkrastu novads (sporta klubs ZAS));
2.vieta Ivetai Laivai (Sporta klubs „Ferrum” Cēsis);
3.vieta Margitai Zariņai (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))

Seniorēm:
1.vieta Olgai Oraševskai (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))

Absolūtā vērtējumā vīriešu grupā:

1.vieta Mārcim Kornetam (Sporta klubs „Ferrum)” Cēsis);
2.vieta Egīlam Lobuzovam (Priekuļu tehnikums);
3.vieta Jurim Liniņam (Limbažu novads (sporta klubs ZAS));

Absolūtā vērtējumā sieviešu grupā:
1.vieta Anetei Gudrei (Saulkrastu novads (sporta klubs ZAS));
2.vieta Gitai Hofmanei (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS));
3.vieta Olgai Oraševska (Pārgaujas novads (sporta klubs ZAS))


Paldies sacensību atbalstītājiem, Latvijas Tautas sporta asociācijai, Latvijas sporta Federāciju padomei, Izglītības un zinātnes ministrijai, Kocēnu novada pašvaldībai.

Haralds Bruņinieks,
Sacensību galvenais tiesnesis


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv