26.02.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
194, pašlaik vēro: 12.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» SākumlapaLieldienas Rozulā

Kad Lieldienu rītā ir nomazgāta strautā mute, kad ir apēstas 13 dzērveņu ogas, kad ģimenes lokā ir uzvarētas olu kaujas, laiks doties uz ROZULU, kur jau kā sen iedibināta tradīcija ir kļuvusi lustīga Lieldienu svinēšana. Arī šogad programma būs raibu raiba kā Lieldienu ola, un ikviens varēs atrast sev ko piemērotu.

16. aprīlī plkst. 13.00 ar latviešu tautasdziesmām varēs stiprināt savas senču saknes, sasildīt sirdis un iegūt iekšēju mieru INGAS KARPIČAS koncertā “DVĒSELES DZIESMA”. Viņa ar savu kokles spēli un skaisto balsi spēs aizskart ikviena klātesošā dvēseles stīgas.

Ieskatam Ingas Karpičas izpildījums "Dieviņš bija, Dievs palika".

Pēc tam (ap plkst. 13.30) tiek gaidīti aktīvākie Lieldienu svinētāji, kuri varēs piedalīties dažādās izdarībās un stafetēs, vīri varēs parādīt savu spēku, kāpjot Umurkumura stabā pēc balvām, bērni varēs izpriecāties piepūšamajās atrakcijās, bet kārumnieki varēs izbaudīt gardu pavasara zupu. Un kur vēl šūpošanās un olu ripināšana!

Aicinām visus jautri sagaidīt Lieldienas ģimenes un draugu lokā! Līdzi ņemiet raibās Lieldienu olas!

            Ieeja bez maksas


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv