12.12.2017, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
    Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
  • Ziemassvētku sajūtas Ungurmuižā
    Kā katru gadu, Adventes svētdienās Ungurmuiža gaidīs lielus un mazus viesus brokastīs, darbnīcās un ziemas priekos ...
  • Paziņojums par Pārgaujas novadā esošo valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu individuālo aizsargjoslu (aizsardzības zonu) noteikšanu ...
  • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
    Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
  • Tiks atjaunota Sarkano klinšu infrastruktūra
    Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiks atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
287, pašlaik vēro: 9.

Vai plānojat apmeklēt Adventa laikā notiekošos pasākumus Pārgaujas novadā?
Neesmu izlēmis / -usi
» Sākumlapa



Noslēdzies Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā 3.posms

Sacensībās vajadzēja izpildīt svara stieņa spiešanu guļus uz atkārtojumu skaitu, sieviešu dzimuma pārstāvēm ar svara stieņa svaru – 50% no ķermeņa masas, vīriešu dzimuma pārstāvjiem ar 90%, pusaudžiem ar  60%. Pievilkšanās kārienā un vēderpreses vingrinājumus, sieviešu dzimuma pārstāvēm aizvietojot pievilkšanos ar vilkšanu airēšanas trenažierī uz laika kontroli.

U15 grupā:

1. vieta Jānis Adrians (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Kristaps Olehno (ZAS Valmiera)
3. vieta Artūrs Drillis (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

U18 grupā:

1. vieta Dāvis Lūks (Cēsu novads)
2. vieta Jānis Viktorovs (Amatas novads)
3. vieta Nauris Šalgūns (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

U23 grupā:
1. vieta Egīls Lobuzovs (Priekuļu tehnikums)
2. vieta Atis Cēsnieks (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)

US 18 grupā:

1. vieta Monta Vimba (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)
2. vieta Nadīna Berga (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)
3. vieta Marta Zameca (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

S1 grupā:
1. vieta Ilva Janīte (Valmiera)
2. vieta Margita Zariņa (ZAS, Pārgaujas novads)
3. vieta Sandra Baumane (Valmiera)

S2 grupā:
1. vieta Daiga Hofmane (ZAS, Pārgaujas novads)
2. vieta Olga Oraševska (ZAS, Pārgaujas novads)


V1 grupā:

1. vieta Mārcis Karnets (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Juris Liniņš (ZAS, Limbažu novads)
3. vieta Aivars Krustiņš (ZAS, Valmiera)

V2 grupā:

1. vieta Laimnesis Pauliņš (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)

V3 grupā:

1. vieta Ivars Oraševskis (ZAS, Pārgaujas novads)
2. vieta Valdis Mednis (ZAS, Pārgaujas novads)

3. vieta Valdis Suharevs (ZAS, Valmiera)

3.posma absolūtie uzvarētāji vīrieši:
1. vieta Mārcis Karnets (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Egīls Lobuzovs (Priekuļu tehnikums)
3. vieta Dāvis Lūks (Cēsu novads)

3.posma absolūtās uzvarētājas sievietes:
1. vieta Ilva Janīte (Valmiera)
2. vieta Margita Zariņa (ZAS, Pārgaujas novads)
3. vieta Daiga Hofmane (ZAS, Pārgaujas novads)


Sacensību galvenais tiesnesis: Haralds Bruņinieks
Sacensību sekretārs: Andris Šalgūns

Sacensības atbalstīja LTSA, LSFP, Kocēnu novada pašvaldība

***
Pārgaujietis Ivars Oraševskis 8. aprīlī piedalījās Rēzeknes pusmaratonā, veicot tautas distanci 10,25 km ar rezultātu 46,37 minūtes. Savā vecuma grupā Oraševskis izcīnīja 9. vietu. Apsveicam!

Haralds Bruņinieks,sacensību galvenais tiesnesis


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv