18.06.2018, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Gatavojamies pasākumam „Sakopta un videi draudzīga sēta 2018”
    Svarīga informācija sētu saimniekiem par ikgadējo konkursu „Sakopta un videi draudzīga sēta” ...
  • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
    10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
  • Paziņojums par vidēja termiņa plānošanas dokumenta “Pārgaujas novada Jaunatnes politikas stratēģija 2019. – 2023. gadam” nodošanu publiskajai apspriešanai
    ...
  • Publiskajai apspriešanai tiek nodoti pārgaujas novada teritorijas plānojuma 2013. - 2024. gadam grozījumu 1.redakcija
    ...
  • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
    ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1095, pašlaik vēro: 14.

Vai esat iepazinies ar fizisko personu datu aizsardzības regulu, kas stājās spēkā no 25.maija visās Eiropas Savienības valstīs?
Mani tas neinteresē
» Sākumlapa



Noslēdzies Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā 3.posms

Sacensībās vajadzēja izpildīt svara stieņa spiešanu guļus uz atkārtojumu skaitu, sieviešu dzimuma pārstāvēm ar svara stieņa svaru – 50% no ķermeņa masas, vīriešu dzimuma pārstāvjiem ar 90%, pusaudžiem ar  60%. Pievilkšanās kārienā un vēderpreses vingrinājumus, sieviešu dzimuma pārstāvēm aizvietojot pievilkšanos ar vilkšanu airēšanas trenažierī uz laika kontroli.

U15 grupā:

1. vieta Jānis Adrians (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Kristaps Olehno (ZAS Valmiera)
3. vieta Artūrs Drillis (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

U18 grupā:

1. vieta Dāvis Lūks (Cēsu novads)
2. vieta Jānis Viktorovs (Amatas novads)
3. vieta Nauris Šalgūns (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

U23 grupā:
1. vieta Egīls Lobuzovs (Priekuļu tehnikums)
2. vieta Atis Cēsnieks (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)

US 18 grupā:

1. vieta Monta Vimba (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)
2. vieta Nadīna Berga (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)
3. vieta Marta Zameca (Kocēnu pamatskola, Kocēnu novads)

S1 grupā:
1. vieta Ilva Janīte (Valmiera)
2. vieta Margita Zariņa (ZAS, Pārgaujas novads)
3. vieta Sandra Baumane (Valmiera)

S2 grupā:
1. vieta Daiga Hofmane (ZAS, Pārgaujas novads)
2. vieta Olga Oraševska (ZAS, Pārgaujas novads)


V1 grupā:

1. vieta Mārcis Karnets (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Juris Liniņš (ZAS, Limbažu novads)
3. vieta Aivars Krustiņš (ZAS, Valmiera)

V2 grupā:

1. vieta Laimnesis Pauliņš (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)

V3 grupā:

1. vieta Ivars Oraševskis (ZAS, Pārgaujas novads)
2. vieta Valdis Mednis (ZAS, Pārgaujas novads)

3. vieta Valdis Suharevs (ZAS, Valmiera)

3.posma absolūtie uzvarētāji vīrieši:
1. vieta Mārcis Karnets (cīņas sporta klubs „Ferrum” Cēsis)
2. vieta Egīls Lobuzovs (Priekuļu tehnikums)
3. vieta Dāvis Lūks (Cēsu novads)

3.posma absolūtās uzvarētājas sievietes:
1. vieta Ilva Janīte (Valmiera)
2. vieta Margita Zariņa (ZAS, Pārgaujas novads)
3. vieta Daiga Hofmane (ZAS, Pārgaujas novads)


Sacensību galvenais tiesnesis: Haralds Bruņinieks
Sacensību sekretārs: Andris Šalgūns

Sacensības atbalstīja LTSA, LSFP, Kocēnu novada pašvaldība

***
Pārgaujietis Ivars Oraševskis 8. aprīlī piedalījās Rēzeknes pusmaratonā, veicot tautas distanci 10,25 km ar rezultātu 46,37 minūtes. Savā vecuma grupā Oraševskis izcīnīja 9. vietu. Apsveicam!

Haralds Bruņinieks,sacensību galvenais tiesnesis


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv