24.06.2018, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Gatavojamies pasākumam „Sakopta un videi draudzīga sēta 2018”
  Svarīga informācija sētu saimniekiem par ikgadējo konkursu „Sakopta un videi draudzīga sēta” ...
 • Aicinām iedzīvotājus piedalīties izstādes "Laikrādis" veidošanā
  Vairāk informācijas, zvanot pa tālr.: 26234766 (Solveiga) vai rakstot uz e-pastu – solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv ...
 • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
  10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
 • Publiskajai apspriešanai tiek nodoti pārgaujas novada teritorijas plānojuma 2013. - 2024. gadam grozījumu 1.redakcija
  ...
 • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
  ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
299, pašlaik vēro: 47.

Vai esat iepazinies ar fizisko personu datu aizsardzības regulu, kas stājās spēkā no 25.maija visās Eiropas Savienības valstīs?
Mani tas neinteresē
» SākumlapaSK “Pārgauja” uzsāk florbola sezonu
 

Piektdien, 15. septembrī, ar pirmo spēli Stalbē plkst. 20.00 tiek uzsākta ne tikai Elvi virslīgas, bet arī komandas SK “Pārgauja” sezona.

Iepriekšējā sezona SK “Pārgauja” bija īpaši veiksmīga, jo pirmo reizi kluba vēsturē “Pārgauja” izcīnīja bronzas medaļas, pierādot sev un līdzjutējiem, ka florbolā nav nekā neiespējama, un sagādājot ne vienu vien nervus kutinošu mirkli. Šogad pirmajā spēlē, mājas laukumā, SK “Pārgauja” uzņems komandu “Ogres vilki”, kuri tikai šogad pievienojušies virslīgai.

Jautājot komandas trenerim Ingum Laiviņam, kā komandai aizritējis vasaras periods, viņš atzina, ka jau pēc Jāņiem SK “Pārgauja” uzsākusi treniņus, kas sākumā bijuši āra treniņi, bet no augusta arī treniņi zālē, toties pirms treniņu uzsākšanas, katram spēlētājam bijuši arī individuālie mājas darbi, lai uzturētu sevi formā. Vērtējot komandas gatavību sezonas uzsākšanai, I. Laiviņš saka, ka nekad negribas sevi pārvērtēt vai pārlieku slavēt, bet esot sajūta, ka šogad SK “Pārgauja” sezonai ir gatavāka nekā pagājušās sezonas sākumā, kas pierādījies rezultātos, ko komanda sasniegusi šovasar, piedaloties tādos nozīmīgos turnīros kā “Latvian Open 2017”, kur tika izcīnīta 3. vieta, kā arī “Tallink Cup” Igaunijā. Jāpiebilst arī tas, ka komandai pievienojušies vairāki spēlētāji – Mārtiņš Zicmanis, Edmunds Zandersons, Jānis Driļevskis, kā arī komandā šogad spēlēs Mārtiņš Muižnieks un Olafs Zvīnis, kuri iepriekšējā sezonā bija komandu “Rubene” un “Lekrings” sastāvā.

Treneris Ingus Laiviņš jaunajā sezonā līdzjutējiem novēl, lai tribīnes būtu vēl pilnākas un atbalsts vēl skaļāks, jo tas ir tas, kas komandai ļoti palīdz, uzmundrina un ir vajadzīgs. Komandai treneris novēl turpināt iesākto, nezaudēt savu attieksmi, cīņas sparu, pašatdevi un parādīt, ka SK “Pārgauja” ir uz pareizā ceļa un ka iepriekšējā gadā izcīnītās medaļas nav nejaušība.

 

Pārgaujas novada pašvaldība jaunajā sezonā vēl komandai izturību, saglabāt komandas garu un vienotību, kā arī uzrādīt labus rezultātus!

 

SK “Pārgauja” spēles septembrī:

15.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret FK "Ogres vilki"
23.09 plkst. 18.00 Talsu ģimnāzijā "Talsu NSS/Krauzers" pret SK "Pārgauja"
24.09 plkst. 16.00 Kocēnos "Rubene" pret SK "Pārgauja"
29.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret "Lielvārde"

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv