23.09.2017, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Senioru dienas pasākums
  30. septembrī Stalbes tautas namā plkst. 13.00 notiks senioru dienas pasākums ...
 • Paziņojums par pašvaldībā iesniegto iesniegumu “Par akcepta saņemšanu paredzētajai darbībai”
 • Mūzikas un vīna vakars Ungurmuižā
  22.septembrī plkst. 19.00 Ungurmuižā atgriežas mūzikas un vīna vakars ar mūsdienīgu džeza mūziku un dzeju ...
 • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina grantu konkursu
  Pārgaujas novada pašvaldība rīko konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
 • Uzsākta Teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde
  Aicinām iedzīvotājus, uzņēmējus un citus interesentus iesaistīties Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes procesā, izsakot priekšlikumus ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Tiks atjaunota Sarkano klinšu infrastruktūra
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiks atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
725, pašlaik vēro: 46.

Vai Pārgaujas novadam būtu nepieciešams konts mobilajā aplikācijā "Instagram"?
Nav aktuāli
» SākumlapaSK “Pārgauja” uzsāk florbola sezonu
 

Piektdien, 15. septembrī, ar pirmo spēli Stalbē plkst. 20.00 tiek uzsākta ne tikai Elvi virslīgas, bet arī komandas SK “Pārgauja” sezona.

Iepriekšējā sezona SK “Pārgauja” bija īpaši veiksmīga, jo pirmo reizi kluba vēsturē “Pārgauja” izcīnīja bronzas medaļas, pierādot sev un līdzjutējiem, ka florbolā nav nekā neiespējama, un sagādājot ne vienu vien nervus kutinošu mirkli. Šogad pirmajā spēlē, mājas laukumā, SK “Pārgauja” uzņems komandu “Ogres vilki”, kuri tikai šogad pievienojušies virslīgai.

Jautājot komandas trenerim Ingum Laiviņam, kā komandai aizritējis vasaras periods, viņš atzina, ka jau pēc Jāņiem SK “Pārgauja” uzsākusi treniņus, kas sākumā bijuši āra treniņi, bet no augusta arī treniņi zālē, toties pirms treniņu uzsākšanas, katram spēlētājam bijuši arī individuālie mājas darbi, lai uzturētu sevi formā. Vērtējot komandas gatavību sezonas uzsākšanai, I. Laiviņš saka, ka nekad negribas sevi pārvērtēt vai pārlieku slavēt, bet esot sajūta, ka šogad SK “Pārgauja” sezonai ir gatavāka nekā pagājušās sezonas sākumā, kas pierādījies rezultātos, ko komanda sasniegusi šovasar, piedaloties tādos nozīmīgos turnīros kā “Latvian Open 2017”, kur tika izcīnīta 3. vieta, kā arī “Tallink Cup” Igaunijā. Jāpiebilst arī tas, ka komandai pievienojušies vairāki spēlētāji – Mārtiņš Zicmanis, Edmunds Zandersons, Jānis Driļevskis, kā arī komandā šogad spēlēs Mārtiņš Muižnieks un Olafs Zvīnis, kuri iepriekšējā sezonā bija komandu “Rubene” un “Lekrings” sastāvā.

Treneris Ingus Laiviņš jaunajā sezonā līdzjutējiem novēl, lai tribīnes būtu vēl pilnākas un atbalsts vēl skaļāks, jo tas ir tas, kas komandai ļoti palīdz, uzmundrina un ir vajadzīgs. Komandai treneris novēl turpināt iesākto, nezaudēt savu attieksmi, cīņas sparu, pašatdevi un parādīt, ka SK “Pārgauja” ir uz pareizā ceļa un ka iepriekšējā gadā izcīnītās medaļas nav nejaušība.

 

Pārgaujas novada pašvaldība jaunajā sezonā vēl komandai izturību, saglabāt komandas garu un vienotību, kā arī uzrādīt labus rezultātus!

 

SK “Pārgauja” spēles septembrī:

15.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret FK "Ogres vilki"
23.09 plkst. 18.00 Talsu ģimnāzijā "Talsu NSS/Krauzers" pret SK "Pārgauja"
24.09 plkst. 16.00 Kocēnos "Rubene" pret SK "Pārgauja"
29.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret "Lielvārde"

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv