21.02.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1134, pašlaik vēro: 29.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» SākumlapaSK “Pārgauja” uzsāk florbola sezonu
 

Piektdien, 15. septembrī, ar pirmo spēli Stalbē plkst. 20.00 tiek uzsākta ne tikai Elvi virslīgas, bet arī komandas SK “Pārgauja” sezona.

Iepriekšējā sezona SK “Pārgauja” bija īpaši veiksmīga, jo pirmo reizi kluba vēsturē “Pārgauja” izcīnīja bronzas medaļas, pierādot sev un līdzjutējiem, ka florbolā nav nekā neiespējama, un sagādājot ne vienu vien nervus kutinošu mirkli. Šogad pirmajā spēlē, mājas laukumā, SK “Pārgauja” uzņems komandu “Ogres vilki”, kuri tikai šogad pievienojušies virslīgai.

Jautājot komandas trenerim Ingum Laiviņam, kā komandai aizritējis vasaras periods, viņš atzina, ka jau pēc Jāņiem SK “Pārgauja” uzsākusi treniņus, kas sākumā bijuši āra treniņi, bet no augusta arī treniņi zālē, toties pirms treniņu uzsākšanas, katram spēlētājam bijuši arī individuālie mājas darbi, lai uzturētu sevi formā. Vērtējot komandas gatavību sezonas uzsākšanai, I. Laiviņš saka, ka nekad negribas sevi pārvērtēt vai pārlieku slavēt, bet esot sajūta, ka šogad SK “Pārgauja” sezonai ir gatavāka nekā pagājušās sezonas sākumā, kas pierādījies rezultātos, ko komanda sasniegusi šovasar, piedaloties tādos nozīmīgos turnīros kā “Latvian Open 2017”, kur tika izcīnīta 3. vieta, kā arī “Tallink Cup” Igaunijā. Jāpiebilst arī tas, ka komandai pievienojušies vairāki spēlētāji – Mārtiņš Zicmanis, Edmunds Zandersons, Jānis Driļevskis, kā arī komandā šogad spēlēs Mārtiņš Muižnieks un Olafs Zvīnis, kuri iepriekšējā sezonā bija komandu “Rubene” un “Lekrings” sastāvā.

Treneris Ingus Laiviņš jaunajā sezonā līdzjutējiem novēl, lai tribīnes būtu vēl pilnākas un atbalsts vēl skaļāks, jo tas ir tas, kas komandai ļoti palīdz, uzmundrina un ir vajadzīgs. Komandai treneris novēl turpināt iesākto, nezaudēt savu attieksmi, cīņas sparu, pašatdevi un parādīt, ka SK “Pārgauja” ir uz pareizā ceļa un ka iepriekšējā gadā izcīnītās medaļas nav nejaušība.

 

Pārgaujas novada pašvaldība jaunajā sezonā vēl komandai izturību, saglabāt komandas garu un vienotību, kā arī uzrādīt labus rezultātus!

 

SK “Pārgauja” spēles septembrī:

15.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret FK "Ogres vilki"
23.09 plkst. 18.00 Talsu ģimnāzijā "Talsu NSS/Krauzers" pret SK "Pārgauja"
24.09 plkst. 16.00 Kocēnos "Rubene" pret SK "Pārgauja"
29.09 plkst. 20.00 Stalbē SK "Pārgauja" pret "Lielvārde"

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv