22.10.2018, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Apmācības Pārgaujas novada uzņēmējiem
  Bezmakas apmācības - seminārs Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Informācija par ceļa remontdarbiem posmā Jaunzemi - Vārnēni
  Informējam, ka no 29.08.2018. ir uzsākti ceļa segas izbūves darbi, kuru laikā būs slēgti (darba laikā no 8:00-18:00) atsevišķi ceļa posmi un ceļš nebūs izbraucams ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
345, pašlaik vēro: 27.

Vai piedalījāties 13. Saeimas vēlēšanās?
Jā, piedalījos
Nē, mana balss tāpat neko nemainītu
» SākumlapaSaliedēšanās pasākums Pārgaujas novada jauniešiem “Lauzt robežas”
 

Mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči” no 21. līdz 22. augustam norisināsies Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas”.

Pasākuma mērķis ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, saliedēt Pārgaujas novada jauniešus, kā arī meklēt domubiedrus – citus novada aktīvos jauniešus, kuri būtu ar mieru arī turpmāk veidot jauniešu dzīvi Pārgaujas novadā.

Pasākumā ietvaros notiks SIA “ZAAO” vides izglītības nodarbība, kurā pasākuma dalībniekiem tiks pastāstīta noderīga informācija par uzņēmuma realizētajām vides aktivitātēm, kā arī par jaunatklāto dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un tā piedāvātajām iespējām. Notiks arī jauniešu saliedēšanās aktivitātes profesionāla komandu saliedēšanās trenera vadībā, ko nodrošinās biedrība “Atklāj sevi”. Paredzētas arī dažādas sportiskas aktivitātes un citas iepazīšanās un saliedēšanās spēles. Dalība pasākumā ir iespēja izaicināt un iepazīt sevi, mācīties sadarboties, strādāt komandā un uzlabot komunikācijas prasmes, kam ir ļoti liela nozīme gan darbam komandā, gan savstarpējās attiecībās.

Galvenie organizatori un atbildīgie par aktivitātēm būs neformālās grupas “Pārgaujas novada jaunieši” dalībnieki, kuri sadarbībā ar pašvaldības jaunatnes lietu speciālistu plānos, uzraudzīs un realizēs aktivitāšu norisi.

Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība. Finansējums šim pasākumam iegūts Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā.

Tā kā pasākumā piedalīsies arī nepilngadīgi jaunieši, dalībai pasākumā “Lauzt robežas” būs nepieciešama viņu vecāku vai likumīgo aizbildņu atļauja, jaunieši pasākuma sākumā tiks iepazīstināti ar iekšējās kārtības noteikumiem, kā arī visu pasākuma laiku ar jauniešiem laiku pavadīs vairāki pieaugušie.

Nakšņošana notiks teltīs, kas nozīmē, ka dalībniekiem nepieciešama sava telts un viss nepieciešamais nakšņošanai tajā, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

 

Vietu Skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 15. augustam.

Pieteikuma anketu meklē šeit: ej.uz/lauztrobezas

 

*Pasākuma laikā tiks nodrošināta ēdināšana, dalībniekiem būs jāsedz ēdināšanas izdevumi, kas būs atkarīgi no dalībnieku skaita. Ēdināšanas izmaksas būs līdz 10.00 EUR

 

Vairāk informācijas:

Ina Mieze,

Projekta koordinatore
Tālr.: 29346290
 

vai

Iluta Beķere,

Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Tālr.: 26368154

 

 

                                                                   

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv