15.12.2019, Svētdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?

Daba fotogrāfijās “Urdā”

No 10. līdz 31.augustam Dabas un tehnoloģiju parkā “Urda” tās apmeklētājiem iespēja skatīt fotogrāfa Ingemāra Vektera personālizstādi “Mirklis Latvijas”. Padsmit fotogrāfijas atklāj dabu četros gadalaikos.

Izstāde ir iespēja ieskatīties un ieraudzīt, pamanīt to, ko ikdienas steiga nereti liedz. Tā ir iespēja iejusties Cēsu un tās apkārtnes, Vidzemes jūrmalas, Madonas, Vecpiebalgas ainavā.

Dabas un tehnoloģiju parks “Urda” ir iecerēta, kā Latvijā pirmā nacionālās nozīmes vides izglītības infrastruktūra, kura piedāvā aktivitātes, lai izglītotu sabiedrību par vidi, vidē un videi. “Urdā” SIA “ZAAO” 28 uzņēmuma dibinātājpašvaldību vārdā īsteno vides izglītības aktivitātes. Tās palīdz ieraudzīt dabas daudzveidību un dzīvot atbildīgi pret apkārtējo vidi.

Interesentiem, kuri vēlas izstādi aplūkot, lūgums iepriekš sazināties ar “Urdas” darbiniekiem pa tālr. 27341773.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane